Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Láttok rá esélyt, hogy valaha...

Láttok rá esélyt, hogy valaha megtörténjen?

Figyelt kérdés

24éves fiú vagyok és még szűz. Nagyon elszeretném már veszíteni /természetesen pénz nélkül/ , de sajnos nem értem mi lehet a baj. Kezdek arra gondolni, hogy lehet hogy a külsőmmel van a baj, pedig Anyukám mindig azt mondja nekem hogy én vagyok a legszebb fijú! Ti mit gondoltok?

EZ lennék én mostanság :)

mosoly: [link]

vigyori: [link]

kis póz: :D [link]

/utólag is köszönöm Petyának, drága barátomnak aki készítette a "pix-eket", vagy hogy mondják ezt manapság a fiatalok :)


2011. febr. 17. 16:53
1 2 3
 1/26 Moszuke ***** válasza:
51%

ennyi idősen ilyet kérdezni..<.< én kérek elnézést a férfi nem nevében.

széép

2011. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%

A második kép XDDDDDDDDDDDDD


Am. sztem átlagosan nézel ki, nem hinném, hogy a kinézeted lenne az oka a "problémádnak":)

2011. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Az túlzás,hogy Te vagy a legszebb,de abszolút nincs a külsőddel baj.Vannak nálad jóval esetlenebbül kinéző emberek is.Általában mindig a malacképűeknek van a legjobb nőjük.Talán a viselkedésedben keresd a választ.Vagy önbizalom kéne.

Amúgy passzolok.Lehet csak simán ilyennek születtél.Nekem sincs könnyű dolgom a nőknél,egyszerűen nem értem a "működésüket".Annyit tudok tanácsolni,hogy soha ne add fel.Próbálkozz folyamatosan,egyszer úgy is összejön.Én is többször estem pofára,mint ahányszor sikerült,de azért csak sikerült találnom barátnőt.

21/f

2011. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
47%
Hát eléggé gáz vagy az biztos. Hogy velem fogod elveszíteni annak az esélye 0%, hogy mással mennyi azt nem tudom, de bele se merek gondolni.
2011. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Mért te olyan jó nő vagy????

előttem szólóknak köszönöm szépen :) rendesek vagytok :)

2011. febr. 17. 17:05
 6/26 anonim ***** válasza:
A képek nem tetszenek. Ezt a pózolást a 14 éves öcsém csinálja. Ennyi idősen egy ilyen képhez igazán felrakhattál volna egy komolyabb fotót.. Ez a stílus ennél a korosztálynál szintén nem tetszik..(Ismét mintha a 14 éves öcsémet látnám..)Szóval, irány a bolt vegyél inget, mellényeket és több komolyságot.. (Ez persze csak az én véleményem és az ami nekem tetszene..Ettől függetlenül, fel a fejjel, add önmagad és előbb utóbb biztos lesz egy lány, akinek bejössz..Tényleg nem vagy csúnya..) L/21
2011. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
29%

Szia, arra nem gondoltál hogyha ennyire nem megy a lányoknál esetleg bepróbálkozz a másik nemnél, lehet nagyobb sikered lenne.Nekem bejössz,szúrnálak.

55/f

2011. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
hmm, feltennél egy képet magadról? :P
2011. febr. 17. 17:09
 9/26 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam szépnek, de attól még elmondom a véleményem ha már kérdezted.
2011. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
rendben 17:16 megfogadom a tanácsodat :) Elkísérnél szombat reggel a piacra kiválasztani a ruhát? sajnos nekem rossz az ízlésem.
2011. febr. 17. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!