Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megtörténjen?...

Szerintetek megtörténjen? Vagy várjak még?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, több mint fél éve van egy barátom, akit nagyon szeretek. Még csak csók volt semmi több..:) És mondta hogy menyjek le hozzá és akkor talán megtörténhet a dolog.:) De nagyon el vagyok bizonytalanodva, nem korai ez még nagyon? Tudom, hogy mostanában már a lányok egész másak mint régebben és már 13-14 éves korukba átestek az első kalandjukon, de én nagyon sokat gondolkozok, hogy menyjek -e vagy ne?!!:S Szívem szerint mennék,de valami mégis azt súgja hogy ne veszítsem még el vele a szüzességem. Szóval nagyon nem tudom, hogy mit csináljak.. Lécci segítsetek:)Köszii^^

És lécci ne "oltogassatok"!:D


2011. márc. 30. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem varj meg..:)
2011. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pettingelni is. Köztes megoldás, az én kamaszkoromban még az volt a divat. :P Ha kételkedsz, semmiképp se feküdj le vele, mert megbánod!

20L

2011. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ez kérdés neked, addig ne.
2011. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom mondani amit a többiek. Ha szemernyi kétséged is van, akkor ne tedd meg. Tudni fogod, hogy mikor állsz rá készen, amikor már eszedbe se jut, hogy esetleg nem kéne.
2011. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
petting. mert még meg kell ilyet kérdezned :)
2011. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 almighty77 ***** válasza:
100%

figyelj, csak azért mert ez a trendi, nem kell elveszitsed a szüzességedet. ha szeret a srác akkor megérti hogy te még várnál. amugy is van számos lehetőség szexuálisan együtt lenni behatolás nélkül is. picit nőjél még és komolyodj, nem kell neked ugy érzem egy abortusz, mivel nincsen tapasztalatod védekezés terén sem, várj még, mert egészséged egy van, tanulj, alapozd meg a jövődet


34/F

2011. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Egyet értek a többi válaszolóval, ha kétségeid vannak akkor ne hamarkodd el a dolgot, beszéld meg a barátoddal, hogy az alapknál kezdjétek simogatás, kézzel, szájjal, stb... és ha már van elég tapasztalotok a témában akkor megtörténhet az első (csak használjatok óvszert az a legtisztább). Nem jó ha csak durr bele, az egyikőtöknek sem lenne jó. Senki sem fog "oltogatni", mert nagyon jó, hogy te ilyen éretten állsz ehez a kérdéshez, hogy nem akarod elsietni, mert nem is szabad!

22 f

2011. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

most mi köze a szexhez a tanulásnak? Nem értem, miért kell mindig ezzel jönni, hogy ha lefekszik vkivel, akkor egybúl átmegy ribanccá és felelőtlenül fog dugni mindenkivel, és egy drogos, lezüllött alak lesz. Mindig van, aki ideáig elvezeti a dolgokat:/


Amúgy meg szerintem ne feküdj le vele, mert úgy látom, még nem vagy 100%-ban biztos benne és szerintem nem is tudnál így ellazulni maximálisan. Inkább pettingeljetek és ismerjétek meg egymást közelebbről:) Az is van ugyan olyan jó, és azt nem fogod rosszank és korainak tartani:)

2011. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hogyan kell védekezni-.-" Itt nem arról van szó, hogy sík hülye vagyok. Agyilag már fel vagyok készülve mindenre.xD Csak még úgy érzem nem jött el az időm.

Most úgy döntöttem, hogy le megyek hozzá, de nem lesz szex.. Inkább leülök vele és megbeszélem a dolgokat, ha meg húzza a száját legalább tudni fogom,hogy ő igazából csak azt akarja tőlem! :)

És szerintem a szüleim (ill. csak anyum:/) se örülne neki, én se lennék boldog ha a lányom ilyen korán elkezdené a szexuális életet.:) Énis ráérek 17-18 éves koromba meg majd a lányom is ráér akkor xD

Köszi a válaszokat:)Sokat segítettetek!

2011. márc. 30. 17:09
 10/15 almighty77 ***** válasza:
100%

16 51 vagyok. okosan döntöttél, okos lány vagy, csak igy tovább.


34/F

2011. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!