Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szűz vagyok, lehetek terhes?

Ha szűz vagyok, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem hatolt be és nem ment el...még szűz vagyok.így lehetek terhes?
2007. jún. 5. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem került ondó a hüvelyedbe, kizárt.


Viszont ha komolyan csináljátok a pettingelést, és ugyan nem ment el, a szex során előváladék folyhat a fiú péniszéből is, ami már tartalmazhat ondót. Ha ez a kezeteken vagy bármilyen más módon keresztül bejut a hüvelyedbe, történhet valami. Így teherbe esni persze jóval kisebb az esély, hiszen az ondósejtek sebessége, iránya, és induló pozíciója is minden bizonnyal nem olyan kedvező, mint a közösülés során.

2007. jún. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Csak, ha Máriának hívnak...
2007. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
68%
Persze! Mindenképp vizsgáltad ki magad!!!
2007. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Gond terhes esetleg!! Úristen hány éves vagy te???? Vigyázz mert ha kimész az utcára és rád nézz egy pasi,már akkor teherbe eshetsz!!!!! Tanultál te biologiát??
2008. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem nem kéne letámadni azt, akinek szüksége van a tapasztalatokra :(...figyelj ha a férfi nem hatolt beléd csak esetleg pettingeltetek és az ondója a hüvelyedbe került, igen akkor lehetsz terhes de annak minimális az esélye. De ha "nem került beléd" semmi, akkor nincs ok a pánikra :) Remélem segítettem :) Üdv.
2008. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
14%
persze! mesterséges megtermékenyítéssel...
2009. nov. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már hogy lehetnél terhes??? Olvass utána és mindent megérthetsz...
2010. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hát persze!

A gyereket meg a gólya hozza...

2011. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Figyelj , már 3 év eltelt azóta és gondolom te is észrevetted hogy nem vagy az... én is fiatal vagyok és velem is volt ilyen hogy azt hittem amit te hittél... :) azt hogy fiú nélkül terhes vagyok .. szerintem ez egy akkora hülyeség... ha szűz vagy és nem voltál fiúval . nem hatolt beléd és nem ment el akkor már hogy lehetnél terhes??? :D én annyira pánikban voltam hogy vettettem az anyukámmal egy terhességi tesztet és ugy tudom hogy ráképzeltem a pozitív csíkot mert már annyira folyton ezen járt az eszem .. én is elég hülye vagyok xD de nyugi nem voltál terhes és mostmár szerintem ezt te is tudod... :D
2011. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez egy régi kérdés, de .....


..... MÁRIA te vagy az???? :D

2013. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!