Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha csak egy fél percig volt...

Ha csak egy fél percig volt bennem a barátom, ugye nem lehetek terhes? Szűz voltam, ez volt az első alkalom, és pár nap múlva esedékes a menzeszem.

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy ez időre megy?

mindössze az a kérdés, hogy a pete, és a hímivarsejt találkozik-e.

Ha találkozik, akkor teljesen mindegy, hogy meddig, meg milyen, hanyadik, meg kivolt az....

2011. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
ha került beléd sperma akkor ja, lehetsz terhes. amúgy meg a védekezéssel mi van?
2011. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2011. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes. Vane eszetek? Akkor használni is kellene és nem utólag aggódni. Amúgy meg csak 50% esély van rá. Mormolj pár miatyánkot esténként, legközelebb meg védekezzetek.
2011. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna, h megtörténjen, hátulról volt nekem, és berakta, egyszer nyomta be, aztán elhúzódtam, és ki is vette, aztán nem engedtem, hogy újra megtegye. Nem voltunk annyira benne a dolgokban, nem is volt nagyon felizgulva, így is lehet előváladék?
2011. júl. 3. 23:23
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk, mert mondtam neki, hogy nem szeretném, de háttal voltam neki, és már nem bírta tovább. Nem szerettem volna, és ezután senkivel sem jó ideig. Még barátot sem akarok.
2011. júl. 3. 23:26
 7/21 anonim ***** válasza:
sajnos így is megeshet, bár kicsi az esélye, hány éves vagy?
2011. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes, de máskor védekezz, nem lehet mindig bízni a ciklusodban, meg ha még fiatalok vagytok, akkor lehet a barátod se tudja, hogy mikor fog elmenni... a jó szex akkor is izgalmas, ha a következmények miatt kell izgulni közben...
2011. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem tartottam a gyertyát, mit lehet tudni, hogy volt-e. Ha volt, akkor egy csepp is elég lehet.

Nem kell izgulni, legkésőbb kilenc hónap múlva kiderül.

2011. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes. Mindegy, hány másodperig van benned, ha volt előváladéka és abban termékenyítőképes spermium. Az ovuláció időpontja pedig rengeteg dologtól - többek közt lelkiektől is- függ...

Nem védekeztetek semmilyen módon, mindegy, hogy fél percig, vagy 2 órán át van- e benned, egyetlen termékenyítőképes spermium fél perc alatt is bejuthat és termékenyíthet, mint ahogy az is lehetséges, hogy 100 alkalommal beleélveznek valakibe, és nem esik teherbe. Nem szabad kockáztatni, ha az ember nem akar gyereket.

2011. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!