Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy viszonyulnak a mai...

Macilaci5000 kérdése:

Hogy viszonyulnak a mai lányok egy 21 éves szűz fiúhoz?

Figyelt kérdés
Az nem érdekel hogy "ciki" vagy sem. :-)
2011. márc. 4. 06:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dehogy. Barátom nagydumás, jóképű gyerek mégis szűz, mert katolikus- csakhogy ezt senki nem tudja róla, haveroknak mindig sztorizik ezt azt és el is hiszik mert jóképű-
2011. márc. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem ciki! De miért kene ezt mindenki orrára kötnöd?
2011. márc. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint a nem szűz fiúkhoz.Nincs a homlokára írva,hogy szűz.Viszont ha jönne azzal a szöveggel,hogy jaj nem tudom ,várjunk kicsit a szexel nem hiszem,hogy várnék rá hónapokat.Gondolom aki 21 évesen szűz az valamiért tartogatja.
2011. márc. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazad, hogy aki 21 évesen szűz, az valamiért tartogatja. Én nem tartogattam, csak nem jött össze. Ennyi.

De cikinek sem tartottam magam, és szerintem a körülöttem lévő lányok sem tartották annak, mert nem vetítettem, megmondtam, hogy ez a helyzet és kész. Volt akinek még tetszett is a dolog, de lenézni emiatt senki nem nézett le.

Már nem vagyok az, és csak néha érzem úgy, hogy vesztettem volna valamit azzal, hogy nem feküdtem le az első jöttmenttel. Valójában viszont semmit nem vesztettem, mert most boldog párkapcsolatban élek, és normálisnak, sikeresnek tartom magam.

2011. márc. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem az ciki, ha valaki mindenféle történeteket mesél, hogy hol és hogy vesztette el, miközben még nem volt meg neki egy lány sem. Na az ciki. Főleg ha kiderül, az rohadt nagy koppanás. Már láttam ilyet. :)
2011. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szintén szűz lány örül annak, hogy nem ment át mindenkin.:)
2011. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én sajnálom kicsit, és ha barátkozik velem, imádkozom érte, hogy nehogy felhozza, hogy segítsek rajta...


21/L

2011. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
06:56-os vagyok,ismerek 23 éves szűz srácot,ő mindig olyanokat szúrt ki magának akiknek volt barátja,visszahúzódó,nem érti miért nincs senki,de egy olyan lány aki hétvégente bulizni szeretne nem jön össze olyannal aki a szilvesztert is átalussza. Ő mindenáron olyan lányt akar aki központi karakter,hiába minden,lehet,hogy ha nyugis lányt szeretne már rég párkapcsolatba élne.Szerintem ez hiába körülményfüggő mégiscsak tartogatás..
2011. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van hogy egyszerűen "ezt dobta a gép". Én pl nem "központi figura" csajt keresek, és nincsenek nagy elvárásaim a külsejét illetően se. Gyakorlatilag egy szolid otthonülős szomszédcsajszi nekem már istennő lenne kb, csakhát nem kellek senkinek oszt' evan :D (24/f).
2011. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és többre nézem őket, vagy a hosszú párkapcsolatban élőket, mint azokat, akik csak döngetni járnak össze több lánnyal.
2011. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!