Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A kérdésem: hogy honnan...

A kérdésem: hogy honnan tudhatom ha a szűzhártyám átszakadt valamilyen sporttól? Mert hallottam, hogy van ilyen. Régebben sokat szertornáztam (pl. spárga), biciklizés, lovaglás. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom hogy a nőgyógyász tudná megmondani,bár én még sosem voltam nála.A szűzesség manapság inkább már idealista fogalom,ezért nincs jelentősége annak hogy ép-e.

Egyszerűbben szólva,ha még nem volt szexpartnered akkor szűz vagy.A szűzességnek amúgy is csak addig tulajdonítasz jelentőséget amíg el nem vesztetted,utána már annyit se fog számítani mint a leesett porszem.Úgyhogy ne misztifikáld túl,nincs benne semmi szentség.

2011. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó rendben köszi!

Amúgy még szűz vagyok! :)

2011. márc. 4. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
A szűzhártyád semmilyen sporttól nem fog átszakadni, ahhoz be kell, hogy hatoljon valami (ideális esetben a partnered pénisze) a hüvelyedbe.
2011. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha át is szakadt, mindegy, mert nem ettől leszel szűz vagy nem szűz. Szóval miértis számít ez?

Amúgy ha esetleg átszakadt, akkor szerencsés vagy, mert az első kevésbbé fog fájni, és nem vérzel majd. Ennyit vesztesz. Szerinted?

2011. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okéé.csak kíváncsi voltam..:) mostmár értem!
2011. márc. 16. 10:22
 6/7 anonim válasza:
A balettól és a lovaglástól
2013. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet érezni
2013. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!