Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ATLÉTIKA és a LOVAGLÁS...

Az ATLÉTIKA és a LOVAGLÁS befolzásolja a menstuációt?

Figyelt kérdés
16/L vok és szokott késni a menstruációm.Eddig max 3 hónapot késett, de leggyakrabban 1 hónapot. Mitöl van ez? És hogyan tudom meggátolni hogy ne késsen. Lehet hogy nem vagyok elég erett, mivel 14 voltam mikor elösször megjott.Hogyan tudnám meggátolni a késést?
2011. aug. 16. 02:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok sem nőgyógyász, sem endokrinológus, de ebben a sorrendben érdemes lenne felkeresned egyet-egyet.

Nem hiszem h gondod lenne, de megnyugtatásképp jól jöhet.


Ha nem versenyszinten és csakéskizárólag űzöd ezeket a sportokat, sztem semmi köze hozzá.

2011. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem minden sport befolyásolja. Egyrészt a nagy megterheléstől késhet vagy elmaradhat, másrészt nagyon alacsony testzsírszázalék mellett is elmarad. Ez nem baj, ez a világ rendje, gondolom az ősemberek nem örültek, ha pont vándorlás közben jött meg, és ezért úgy fejlődtünk, hogy ilyenkor kimaradjon. De ha aggódsz, nyugodtan keress fel egy orvost.
2011. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!