Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hallottam hogy a elszakadh...

Azt hallottam hogy a elszakadhat a szűzhártyája lovaglás közben egy lánynak?

Figyelt kérdés
igaz ez?és ennek mennyi a valószínűsége? mert ém hetente 5-6 napot lovaglom a lovamat és még szűz vagyok
2011. jún. 5. 15:47
 1/8 skarma ***** válasza:
100%
sportolás közben simán elszakadhat, de nem ez határozza meg a szüzességet
2011. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hali Előfordulhat ,hogy sportolás közben elszakadhat úgy ,hogy észre sem veszed.Hogyha eddig bírta a kiképzést akkor talán nem kell aggódj:)

Mellesleg a kérdés elsőre félrevezető volt:P

2011. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,elszakadhat,de attól,mert elszakad a szűzhártyád még ugyanúgy szűz maradsz (feltéve,hogy nem is szexelsz) Egyébként meg ez észrevétlenül történik,úgyhogy jó eséllyel nem is tudod megállapítani,hogy milyen állapotban vagy odalent.A nőgyógyász meg tudja mondani,de mint mondtam ennek semmi jelentősége,hiszen nem következik belőle,hogy már voltál fiúval is.
2011. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Véletlenül nem NYF-re jársz?
2011. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Szoszi mo! Szétvág az a büdös gebe? XDXDXD
2011. jún. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Lovaglod a lovadat? Cseréljetek pòzt hátha ìgy tùl mélyre hatol
2011. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16 leszek
2011. jún. 6. 19:30
 8/8 anonim válasza:
annyi nyomorék van itt komolyan-.-" én is lovagolok hetente többször és erről már én is hallottam kiváncsi lennék ebből mi igaz:D talán nem fáj annyira az első.
2011. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!