Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan próbálhatom meg?

Hogyan próbálhatom meg?

Figyelt kérdés

13/L

Szűz vagyok természetesen és nem is szeretném megujjazni magamat, de szerintetek az jó módszer ha párnára ráteszek egy törülközőt és ráülnék és mozgok rajta, így próbálnám ki, hogy milyen az önkielégítés.Sokan mondják, hogy milyen jó és, hogy csikló orgazmust is el lehet vele érni.Milyen modszereket tudtok az önkielégítésre úgy, hogy ne szakadjon át a szűzhártyám.

Köszönöm a normális válaszokat


2011. márc. 4. 19:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
elég a párna .. a törölköző ha olyan anyagú kidörzsölheti a nunidat
2011. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Norb66 ***** válasza:
100%
Előbb szimplán simogasd a csiklódat, hogy tudd hogy a jó. Ha lovagolsz a párnán de viszont nem tudod hogy a jó, csak elfáradsz, de a kívánt hatást nem éred el. Ha nem elég, ujjazhatod közben a popsid is, vagy simogathatod a melleidet, a popsid a nagyobb orgazmus érdekében.
2011. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nyalasd ki magad :D
2011. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne azért csinàld mert divat.. ha úgy érzed, hogy kívànod akkor magadtól fogod tudni, hogy mit csinàlj.

mondjuk simogatni magad.. nem voltam sokkal idösebb nàlad, sztem 14 mikor elöször csinàltam, de valahogy minden jött magàtól

2011. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Erről még nem ishallottam. Csak párna? :O:D
2011. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Vicces, Én is ennyi idős voltam, amikor elkezdtem érdeklődni a téma iránt... :-D

Én egy elég viccesnek mondható módszert választottam. :-D A takarómat a lábam közé raktam, és azt húzogattam. Most már a kezemmel intézem el. :-) Simizd magad, úgy tényleg ki lehet tapasztalni, hogy hogy jó, illetve hol... :-)

2011. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

azért még lehet írni :)

2011. márc. 4. 20:25
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ha még nem sikerül kézzel, akkor fürdés közben óvatosan langyos vizet a zuhanyrózsàból


úgy csinàld h ne legyen nagyon erös a víznyomàs és ne csinàld hetente sokszor mert nagyon intenzív és lehet, hogy a többi dolog késöbb nem fog annyira tetszeni


mondjuk ez nem feltétlen igaz, inkàbb addig amig ki nem próbàltad a többi dolgot.. szval ne csak arra szokj rà :)

2011. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%

hat szerintem ez hulyeseg

probald ki szakadassal

2011. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy ne a divat kedvéért csináld. Csak akkor maszturbálj, ha Te kívánod, és úgy, ahogy Neked jó!!!!
2011. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!