Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol próbálhatom ki a dobolást?

Hol próbálhatom ki a dobolást?

Figyelt kérdés

Megtetszett a dobolás, és elhatároztam, hogy ha kipróbálom, és tetszik, akkor lekezdek dobolni.

De, senkit nem ismerek akinek lenne dob felszerelése. Tanárhoz emiatt nem akarok menni.

Ha bemegyek egy hangszer boltba megengedik, hogy kipróbáljam az egyik felszerelést?


2011. júl. 2. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez hangszerüzlet függő, mert általában megengedik, hogy kipróbáld (persze azért cinekkel, dobokkal együtt nem fognak egy komplett cuccot összepakolni :D), de jártam olyan helyen is ahol a cintányért éppen hogy csak megkocogtattam és majdnem ki lettem küldve...


Az a biztos ha például elmész egy próbaterembe (vannak bérelhető próbatermek pl Budapesten), ott egy óra árát kifizeted és ott van lent egy komplett dobfelszerelés cinekkel meg mindennel együtt.

2011. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Először sztem tanárhoz vagy zenesuliba kéne járni mert felesleges fizetni ezért ha nem tudsz dobolni nekem is úgy volt hogy elmentem tanárhoz és amikor megtanultam akk anyámék vettek egy dobot
2011. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!