Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy csaj, és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy csaj, és már egyszer visszautasított akkor már nem próbálhatom újra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Még egy próbát azért megér, de ha most is elutasít, akkor felejtsd el.
2011. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
próbálkozz nyugodtan aki engem elutasított sőt elég durvát csináltam vele (nem verekedés vagy ilyesmi csak szóban) mégis tök jól kijövünk és én még reménykedek mert barátja sincsen úgyhogy próbálkozz de nem legyél túl nyomulós
2011. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer elutasított abból igazán felfoghatnád, hogy húzás van :) Én tuti szóba se állnék olyannal aki egy elutasítás után se veszi a lapot, mert lassan reagál az agya..
2011. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de cheaten tök jókat tudunk beszélgetni, nem küldd el a pics*ba...
2011. szept. 2. 18:10
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Attól, hogy kedves hozzád még nem jelenti azt, hogy akar is valamit... Tudod mi lányok nem egyböl csak a szexre megyünk ha beszélgetünk valakivel...


Tudom nálatok így megy :)

2011. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Probalhatod de hulyet fogsz magadbol csinalni. Inkabb tovabblepnel.
2011. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hülyeség.. :D
2011. szept. 2. 19:12
 8/18 A kérdező kommentje:
az a baj h már vagy egy éve totál bele vagyok zúgza szval sztem menthetetlen vok..xd :(((
2011. szept. 2. 19:13
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nem hajt el bunkón, mert túlbecsül, és feltételezi, hogy a szép szóból is értesz. Ezek szerint nem értesz.
2011. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szerintem egy próbát megér még, azzal jelzed neki, hogy fontos neked és lehet ő is máshogy fogja látni.
2011. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!