Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok nektek mi az ideális...

Lányok nektek mi az ideális péniszvastagság szexben?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok,még egyálltalán nem akarok szeyelni csak érdekelne ez is.Tudom, hogy ez lánytól is függ de a többség válasza érdekelne.Nekem msot 15 évesen 3,3cm-er.Én ezt most egy picit kicsinek találom de tudom, hogy még nőni fog vastagságra mivel későnérő vagyok.Végülis ha valamilyen srácnak tegyük fel ekkora és szexelni akarna akkor az egy lánynak már jó a 3 cm-er?
2011. márc. 7. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Hányszor magyarázzuk még el itt, hogy rohadtul nem számít se a méret, se a vastagság (hacsak nem extrém vékony, vagy extrém rövid).


Tudd használni, figyelj a lányra, és szeresd.

2011. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jólvan értem nyugee.Ha láttam volna ilyen kérdést akkor nem tettem volna én fel.
2011. márc. 7. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább hatezer ilyen kérdés van, és tuti felajánlotta, mielőtt kiraktad :)
2011. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges,nem szoktam figyelni csak néha napján.
2011. márc. 7. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát neked milyen az ideális hüvelyvastagság? Na és a hossza, elég a 7 cm hosszú hüvely, vagy legyen inkább 8-9cm? És ha menet közben derül ki, hogy a barátnődnek nem akkora, akkor kirugdosod az ágyadból? Ugye, milyen hülye kérdések? Írjak még párat vagy érted a célzást?
2011. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis értem a célzást nekem az jön le ebből, hogy tök mindegy milyen csak szeressük egymást, meg még honnan tudjam, hogy nekem mi a jó, és nem fogom kirugdosni az agyból ha szeretem, elfogadom úgy amilyen.Lehet neki azt lesz a jó amilyen nekem van és fordítva is lehet a dolog,
2011. márc. 7. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!