Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az hogy a baráti...

Miért van az hogy a baráti körömben mindenki azzal menőzik hogy mennyi pasija volt már?

Figyelt kérdés

Szóval, én egy 15 éves lány vagyok.A baráti körömben az a menő ha valakinek 15 éves korára minél több pasija volt.Azzal dicsekednek hogy kinek mennyi volt már.5-6 vagy esetleg 10-15.Meg hogy mennyi pasival csókolóztak már.Az egyik állítólag több mint 15-el (mind más pasi), meg kitudja mennyivel buliban úgy hogy nem emlékszik rá.Utána kérdezték hogy én?Mondtam hogy én még nem csókolóztam és nem is volt még barátom.Erre ők kinevettek meg minden.Mondtam nekik hogy én azzal szeretnék csókolózni akit szeretek meg akiben megbízok.Amúgy csinos vagyok, meg sokak szerint szép.Csak azt nem értem hogy most baj ez.

Szerintetek is baj?


2011. márc. 11. 11:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ide írtam a kérdést, de nem nagyon tudom hogy hova kellett volna. :S
2011. márc. 11. 11:32
 2/11 anonim válasza:

Miért menőznek vele? Mert khm... k@rvák. Nagyon sok 15 éves esetében nem jött még el az első csók, de még csak egy kapcsolat sem. Ne is foglalkozz az ilyen dicsekvésekkel, inkább legyél büszke magadra, hogy te megválogatod a partnere(i)det. Az meg még egy plusz, ha szép és csinos is vagy, ennek ellenére nem használod ki a srácokat.

(Azért azt hozzátenném, hogy én az első kapcsolatodról, az első csókról beszéltem. Lehet, hogy később életmódot változtatsz, és carpe diem módon éled majd az életed. Ami persze egyáltalán nem gond, ha ezzel a másik félnek sem ártasz majd.)

2011. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem baj, 15 évesen nem maradtál még le semmiről, én speciel 17 évesen csókolóztam először, inkább a barátnőiddel van baj.

Egy 19 éves barátnőmnek tudtommal még barátja sem volt, de közben nagyon intelligens és szép lány, csak ő inkább még pár hónapig a tanulásra koncentrál, de remélem lassan felfedezi, hogy másban is örömét lelheti:-)

2011. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ők ennyire nullák, hogy más nem tudnak csinálni csak pasizni, nem baj, belőlük jó k*rva lesz, te meg értelmes ember leszel.:)
2011. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én úgy voltam vele, h 15-től 18 éves koromig nagyon fontosak voltak nekem a hobbijaim, kb csak azzal foglalkoztam. 18 évesen volt az első barátom, és kb 1-2 évre háttérbe szorultak a hobbijaim. Most újra megtaláltam az egészséges középutat.

De pont ez a jó, ha nem vagyok a barátommal, van mivel elfoglalnom magam, és nem vagyok egy kiégett kurv@ aki egyfolytában hajtja a f@szt.

2011. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Norb66 ***** válasza:
Ez egyáltalán nem baj, sőt jobb is! Ne legyél kurv@, tartsd meg magad annak akit szeretsz :) Nem gáz, nem ciki hogy szűz vagy még és nem is csókolóztál. Szerintem (és sokak szerint) az a gáz ha már 15 éves egy elhasznált szétkúrt rib@ncrongy. Na ez a gáz és a ciki. :)
2011. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket :)

igazatok van, keresek magamnak egy másik baráti kört ők meg legyenek csak ilyenek

2011. márc. 11. 14:55
 8/11 anonim válasza:
merre lax? >) pont ilyen lány kell nekem :D
2011. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ribancok, ne is beszélgess velük. Legalja társaság.
2011. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 15 éves lány.

Az első csók az életedben fontos lépés lehet és az úgy jó,ha szép emléknek marad.Ugyancsak ajánlom,hogy mielőtt majd később komoly kapcsolatba kerülnél egy fiúval,ismerd meg a fiúkat,hogy tudd majd megkülönböztetni az igazat a hamistól és sose dőlj be dumáknak,de mindig legyél kedves,szorgalmas,ügyes női személy.

Kivánom,hogy a szerelmi életed majd minél szebb legyen!

2011. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!