Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz ha egy lány...

Szerintetek gáz ha egy lány elmúlt 18 és még szűz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 10:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
nem
2011. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem.
2011. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?én is 18 vagyok és szűz.

De nem érzem gáznak. majd eljön annak is az ideje.

Miért hiszi 'mindenki' azt, hogy a szüzesség elvesztése egy verseny, és hogy minél előbb elkell veszíteni mert ha még 20 évesen is szűz, akkor az ciki meg úristen hogy fordulhat ilyen elő, hogy egy 20 éves fiú/lány szűz? Kinek mi köze van hozzá, kezdjük itt?!

Ha szűz vagy, akkor becsüllek érte téged. hogy volt ennyi tartásod. Bizonyára nem volt még olyan, akivel szívesen elveszítetted volna..

Ha meg emiatt cikiznek miatta téged, akkor azokat sz@rd le nagy ívben..Nem kell olyan emberek véleményére adni, akik a te szemszögedből egy senkik. Nem?

Tudom, hogy néha úgy érzed, hogy mintha szorítana az idő, hogy miből maradtál ki. de az mitől lett volna jobb, ha mondjuk 14-16 évesen veszíted el? Szerintem max 17 éves kor lenne az ideális. és onnantól felfele. Ne azt nézd, hogy manapság már minden 2. tizennégy éves lány már nem szűz...Azok kiéltek lesznek huszonéves korukra. Te viszont pont abban a korban fogsz virágozni;). Akkor éled majd az életed , és hidd el megéri. Biztos vagyok benne, hogy találni fogsz olyan valakit, akiben megfogsz bízni és szeretni fogjátok egymást, akiben biztos vagy, hogy vele elveszítheted. Csak tartsd nyitva a szemed!

És ne görcsölj ilyen dolgokon. Mindennek eljön a maga ideje.

2011. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobban becsülendő egy lány, aki nem bújt fűvel-fával ágyba, hanem megvárta a megfelelő embert. Én 14-16 éves korom között jártam egy sráccal, mégse feküdtem le vele, mert nem éreztem magam késznek rá. Mindenki megrökönyödött a barátnőim közül, mikor megtudták, de engem nem érdekelt. Aztán összejöttem a mostani barátommal, és Veled is 1 évnyi járás után feküdtem le, majdnem 18 évesen. És nem bántam meg, mert Ő nagyon megbecsült érte, hogy tartogattam a szüzességem a megfelelő embernek, és hogy neki sem adtam magam olyan könnyen. És egyáltalán nem bántam meg a dolgot, mert azóta is együtt vagyunk, nagy szerelemben, és ha minden jól megy, a férjem is Ő lesz...

Szóval egyáltalán nem gáz, és a normálisabb fiúk megbecsülnek érte :)

20/L

2011. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem.

24f

2011. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Én is elmúltam már 18 és meg senkivel se voltam. Barátnőm se volt még, és még nem is csókolóztam. Van mikor lehangolnak ezek a dolgok, de majd mindennek eljön az ideje, remélem.

18F

2011. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Az a gáz, ha valakinek ennyi idősen volt egy pár abortusza.
2011. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :))

egyébként szerintem sincs ezzel semmi gond, csak kíváncsi voltam hogy mások mit gondolnak erről.

örülök a véleményeknek, mert azért hallani ezeknek az ellenkezőjét is.

2011. márc. 14. 13:26
 10/14 anonim ***** válasza:
nem gáz, én többre becsülöm a hajadon, ártatlan nőket, mint a ribiket...
2011. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!