Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz ha egy lány...

Szerintetek gáz ha egy lány elmúlt 18 és még szűz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
NEM! Sőt elmondom, hogy még egy jó pár évig utána sem szégyen ha az vagy. Egy pasi értékeli, ha ő lehet az első vagy legalábbis nem a 220adik...
2011. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 crawenn ***** válasza:
Nem gáz, asszony is majdnem 19 volt, amikor először megtörtént.
2011. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem gáz.valakinek (pl nekem)ilyenek szimpiek
2011. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is 18 éves szűz lány vagyok, ráadásul értelmes és elvileg szép. Pont most kezdtem el izgulni, hogy mi van, ha ez probléma? Ha én fogom magamat miatta rosszul érezni? Az nem érdekel, hogy az idióta, sekélyes emberek mit mondanak. Csak épp, ha valaki ismerne, az tudná, hogy számomra szinte lehetetlen, hogy kialakítsak az életben olyan kapcsolatot, amiben elveszíteném a szüzességem. Szóval kicsit félek, hogy sosem lesz normális életem. Vagyis nem tudom, már kezdem elfogadni, de ez biztos rossz... Meg akarok dögleni, bocsi a szánalmas megnyilvánulásomért, és hogy szokásomhoz híven eltértem a témától.
2013. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!