Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Úgy érzem, hogy a barátom...

Úgy érzem, hogy a barátom túlságosan is vigyázni akar rám. Ilyen esetben mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Már számomra úgy érzem eljött az ideje annak,hogy vele legyek,de úgy látom nem igazán veszi a lapot.Olyan kis szenvedélyes tud pedig lenni(ő is szűz) de,ha én pl. nem nyúlok a pólója alá,ő sem igazán.Bátortalan? Lehet,hogy még nem jött el a megfelelő alkalom? (18,18)
2009. febr. 21. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan "nyúlj be a pólója alá" te is ha ezzel bátorítani tudod!:) Egy idő után már erre sem lesz szükség.. ha pedig mindketten akarjátok, akkor érzitek majd és tudjátok, hogy mikor jött el az ideje! Remélem segítettem:)
2009. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy a tapasztalatlansága miatt ilyen félénk. Ha téged ez zavar, akkor kezdeményezz te. Előbb-utóbb úgyis felbátorodik ő is.
2009. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Sztriptizelj neki egyett,,de komolyan és ak ő is felszabadultabb lesz.....és nem bírja ki h ne másszon rád:P
2009. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne a pólójába nyúlj, hanem a nadrágjába. :) De komolyan, vagy fogd meg neki a farmerján keresztül, meglátod venni fogja a lapot. :)

27/F

2009. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!