Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normalis, vagy tulsagosan...

Ez normalis, vagy tulsagosan elsietjuk?

Figyelt kérdés

A baratommal 2 hete vagyunk egyutt,nagyon szeretjuk egymast,en ugyerzem az eletemet is rabiznam.Mar elotte is ismertuk egymast nagyon regota.

Egyik nap felmentunk hozzajuk filmezni,de sejthetitek hogy nem a filmen volt a hangsuly.Egesz film alatt simogattuk,csokolgattuk egymast meg minden.. Aztan szepen ovatosan megujjazott,egyenlore meg eggyel, mivel szuz vagyok es meg eleg szuk.Jo erzes volt meg minden, jo mondjuk kis fajdalmat is ereztem de ez termeszetes..Simogattam enis intim helyeken..Tisztara benedvesedtunk mind2en,es felizgultunk nem kicsit..Nagyon elveztuk mind2en..,de nemtudom eldonteni hogy nagyon elsietjuk-e,2heti egyuttlet utan?:s

Szerintetek korai ennyi ido utan pettingelni ?

Mert hallottam olyat hogy valakik csak 1 ev utan pettingeltek.. pedig az csak a petting :|Es ettol tisztara megijedtem..

Szoba jott mar a szex is, minden ilyesmit megbeszeltunk mar..

Velemenyeket kerek,nagyon elsietjuk? Mi a normalis?Mennyi ido utan fekudnek le altalaban?

16/L

17/F


2011. febr. 6. 21:26
1 2
 1/16 markee válasza:
69%

Szió :)

Emlékszem mi is pont 2 hét után "ismertük" meg egymást közelebbről...:) nincs ezzel semmi a gond..:)

2011. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tomika90 ***** válasza:
69%
Figyelj, ha én felkeresek egy lányt és még ma este 2 válrafektetem elsiettem? szerintem nem...atóll mert hamar egymásnak estek attól még lehet hosszú a kapcsolat.Csak a lány ne bánja meg ha szétmentek pl 2 hét mulva...
2011. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
életkort és nemet légyszi irjatok!!köszii:)
2011. febr. 6. 21:32
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

A szabály az, hogy ha mindkettőtöknek jó, akkor jó.

Ez a normális!

Hajrá fiatalok, szeressétek jól egymást!

2011. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 markee válasza:
1. voltam 17/F
2011. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
ha jól esik akkor miért kérdezed?..17/F
2011. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok egy olcso lotyonak tunni a baratom szemeben :/:)
2011. febr. 6. 21:39
 8/16 Tomika90 ***** válasza:
Férfi 20 :D de szerintem minden lejön a nevemből
2011. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mi is 2 hét után kezdtünk hozzá a dolgokhoz.. bár akkor inkább csak én tevékenykedtem.. aztán 1 hónaposan megtörténtek a dolgok.. 18f
2011. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem fog tetszeni a népnek, de azt mondom, hogy ez így gyors ilyen korban, na meg, hogy szűz vagy. Persze ez nem garancia arra, hogy nem lesz szuper a kapcsolat, de mindenesetre növeli az esélyét. Szerintem sokkal teljesebb az élmény ha az elsőnél lassan, fokozatosan történnek a dolgok, tele izgalommal, várakozással, és azzal, hogy értékeli az ember amit kap.
2011. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!