Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves korig ciki ha egy...

Hány éves korig ciki ha egy ember Szűz?

Figyelt kérdés
Fiúk / lányok szerintetek ciki hogy F/16 évesen még szűz vagyok ? (ti hány éves korban veszítettétek el a szűzeségeteket?)
2011. márc. 14. 15:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
71%
abszolút nem ciki. szerintem nagyon tiszteletre méltó hogy nem akarsz a mostani "tinédzser élvárásoknak" megfelelni, magyarul hogy minél előbb dugjunk. ez szomorú. szerintem is meg kéne várni azt a valakit akivel csinálni akarod és szereted, és nem csak azért csinálni valami jött ment lánnyal a discobol mert már a haverom meg annak a haverja már nem szüzek. de hogy azért reálisak legyünk, ha egy fiú mondjuk olyan 25 évesen még stűz, nos hát az elég ciki. De addig még sok időd van. ugy hogy nem kell ezzel rohanni
2011. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
88%
várjál még én 17 évesen vesztettem el és lehet hogy még késő is volt az se szégyen ha 20 éves korodba vesztetted el sőt az az ideális
2011. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!