Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mindketten szűzek vagyunk és...

Mindketten szűzek vagyunk és több mint 9 hónapja vagyunk együtt. A barátomnak nem sikerül betennie. Milyen módszer lenne jó?

Figyelt kérdés
Többször próbálkoztunk a szexszel... Ám neki mégsem sikerül beraknia... Segítsetek hogy milyen módszerekkel lehetne legjobban tágítani.. =/
2009. febr. 21. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ujjazással például,,először egyel aztán 2vel ...........érted

vagy majd idővel kitágul

2009. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vessetek be több előjátkot,attól kelöképpen benedvesedsz igy lehetetlen szinte hogy ne tudja berakni.De ha netán mégsem megy akkor sikósitó.ÉS még mielött behatolna inkább probálkozzatok az ujjazással.Elöször egy ujjal majd kettő....stb
2009. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Több, hosszabb előjáték, ujjazás 2, majd ha megy 3 ujjal, sikosító, de mindenképp lazuljatok el, ami ennyi sikertelen próbálkozás után nehezen fog lehet menni. Nem szabad ezen görcsölni, ne gondoljatok arra, hogy nem fog sikerülni, lazuljatok, élvezzétek és ha már ott tartotok te is segíthetsz neki betenni.
2009. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. lehet hogy az a baj hogy nekem nem sikerült ellazulni.. =/
2009. febr. 21. 23:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem sem tudta betenni a párom az első pár alkalommal. Engem nem ujjazott, de szerintem ez jó módszer a tágításra (bár lehet, hogy fájni fog). Ami igazán fontos az az, hogy nagyon nedves legyél (esetleg síkosítót használhattok, mert az segíthet) illetve a barátodnak kellően merevnek kell lennie. Ezt azért mondom, mert nálunk az volt a gond, hogy talán túl gyorsan akarta berakni és nem volt elég kemény még. A pózon is múlhat. Ha nem megy misszionáriusban, nem kell erőltetni. Lehet, hogy ha beleülsz, akkor könnyebb vagy kutyapózban...mindenkinek magának kell kitapasztalni, hogy hogyan megy.
2009. febr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szija! pénteken veszítettem el a szüzességem féltem h féjni fog de nem fájt.neki se sikerült egyből betennie talán picit izgultam elején..de megkértem h folytassa kézzel még egy darabig aztán 5perc múlva bement...meg ha te vagy felül elsőre ráülsz akkor onnantól menni fog;) sok sikert! ha egyszer benn van onnantól gyerekjáték
2009. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!