Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez a három módszer együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a három módszer együtt eléggé biztonságos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemsokára le szeretnék feküdni a barátommal. Óvszert természetesen használnánk, de mivel én elég félős vagyok, kombinálnánk megszakítással is. És ami ugyan önmagában nem valami biztos, de a naptár módszert is bevetnénk, szóval nem pont peteéréskor feküdnénk le. Szerintetek ez így rendben lesz vagy van valami baj vele?
2010. okt. 18. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek ennyi minden?!Hidd el,teljesen felesleges..ha hiszed ha nem,még így is lehetnél terhes..na persze ennek az esélye aztán tényleg közelít a 0-hoz.Hidd el,bőven elég ha óvszert használtok,csak nézzétek meg,hogy nincs e kiszakadva mikor a srác felhúzza..mivel ez az első,gondolom úgysem lesztek olyan hevesek,nem valószínű,hogy elszakad.
2010. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj vele, kicsit túlparázós, de ez még mindig sokkal jobb, mint ha eszetekbe sem jutna a védekezés.
2010. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyit felesleges alkalmazni. Habár az nem hülyeség hogy gumi mellett megszakítás, mert bizony sűrűn előfordul hogy kiszakad. De ezt úgy is el lehet kerülni, ha mielőtt elélvez a srác jól megnézitek a gumit, hogy nem szakadt-e ki, ha kiszakad akkor kb az egész eleje leszakad (tapasztalat), szóval 100% hogy észreveszitek. Ha ez megvan, akkor nem kell megszakítás se.
2010. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! mondjuk tény, hogy szeretek mindent túlbiztosítani :)


3. válaszoló: igen, szűz vagyok még. de ha megfogadnám a tanácsod, a következő kérdésem a GYK-n a "Lehetek terhes?" lenne :P

2010. okt. 18. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Óvszer és megszakítás elég együtt. Vagy óvszer és naptármódszer. Felesleges a három.
2010. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha neked az ad biztonságot ha mind 3-at használjátok akkor csináljátok úgy:)

ne kelljen izgulnod az a lényed

egyébként hány évesek vagytok?

2010. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én 16, ő 18 :)
2010. okt. 18. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
az jó:)már megtörtént?
2010. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nálam a "nemsokára" nem egy napot jelent :D szóval nem. de tervezgetünk. Csak (valószínűleg szánalmasan hangzik) nem tudom meggyőzni a szüleimet, hogy ott is alhassak. Mert hát elég messze lakik tőlem és nem akarok egy nap alatt 4 órát utazni...
2010. okt. 19. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Nappal is lehet, nem csak éjszaka.
2010. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!