Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borotválom a puncim, de este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotválom a puncim, de este leborotválom és másnap délután együtt vagyunk és már bökök, mi lenne a legjobb módszer amivel legalább 1-2 napot teljesen simán kibírnék?

Figyelt kérdés
A borotvával nem lehet gond 2x használtam és jó minőségű is Wilkinson női borotvát használok.
2009. márc. 14. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
a gond az h ezt borotvaval nem lehet elerni. a borotvalas fel napot tart,max 1et, de azt ritkan. ha nagy gond h boksz, gyantaztasd.
2009. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aznap reggel borotváld le mikor találkoztok, és ne előző nap este. Nekem úgy egész jó még.
2009. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
gyantázd le vagy epiláld én a gyantát ajánlom
2009. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát a borotva az ilyen :) Gyanta/epillátor. Én vegyesen használok mindent, amikor nincs időm/kedvem, akkor borotva, ha van időm pepecselni, akkor gyanta vagy epillátor. De hát fenét se érdekli az a kicsi borosta, ami utána kinő pár órával (mármint borotva után). Barátom kifejezetten szereti simogatni a sündisznót :D


20/L

2009. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borotválás után fél nappal már szúr. Epilátorra tértem át, de meghalok, annyira fáj. Sajnos így is heti 2x kell csinálni, hogy mindig sima legyek. Néha krémet használok, akkor kevésbé szúrós a szőr és bátrabban is használom, mint a borotvát, mert félek, hogy megvágom magam. Csak nagyon vigyázni kell, hogy a hüvelybe ne kerüljön a krém.
2009. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
epiláló gép ami tépi a szőrt, fájdalmas és hosszas. gyantázás ami ugyancsak fájdalmas amig meg nem szokod.de az ojan gyors savas krémeket nem ajánlom! 20L
2009. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik lézeres szőrtelenítés is, ami egy életre eltűnteti a szőrszálakat... Persze ezt meg kell gondolni! Találtam egy linket: [link]
2009. márc. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi,am én is gondoltam már az epiálásra és agyantázásra,de az a lábamon is féj hát még ott hülyét is kapnék de a krémmel még ott nem próbáltam bár a lábamon a kréezés után 2-3 nappal kicsit bök de az nem vészes
2009. márc. 16. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem jól borotválod. Én meg tanítanálak hogyan kell rendesen leborotválni. Ezt egy férfi sokkal jobban tudja.
2013. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Együtt a fiúval?

Közvetlenül akció előtt?

Ráhangolódásképpen?

Együtt fürdés / együtt zuhanyzás közben?

2021. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!