Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem korai még? Szerintetek...

Nem korai még? Szerintetek várjunk vele?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve és 4 hónapja vagyunk együtt.Tudom,hogy neki előttem is voltak barátnői (párral le is feküdt,asszem' 2-vel) ,de nekem Ő az első barátom.Nem erőlteti a dolgot,de már nagyon akarja.

Szerintetek nem korai még?

15L (ő 16 éves)


2011. márc. 16. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
ha 16 évesen ekkora bikapásztor,akkor nem tom mi van:D csak én vagyok maradi...na mindegy.te tudod...csak nehogy megbánd,mert eldob ahogy megesett.
2011. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
nem... ha ilyen régóta veled van akkor szeret is...
2011. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te kicsit is bizonytalan vagy, akkor korai.
2011. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ha te szereted és meg tudsz benne kellően bízni akkor szerintem nincs semmi baj.Csak gondolj bele abba ha lefeküdtök egymással és véletlenül pár hónap múlva vége akkor meg fogod-e bánni.Ha úgy érzed hogy nem akkor bízz a barátodba:)
2011. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Bízok benne és szeretem,de félek,hogy fájni fog...

Tudom,hogy hülyeség,meg minden,de azt mondta,hogy még soha nem volt szűz lánnyal és nem akarok neki csalódást okozni.

Meg félek a fájdalomtól is,bár tudom,hogy szándékosan nem okozna fájdalmat.

2011. márc. 16. 18:58
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem már bőven itt az ideje, ha ennyit várt, akkor valószínűleg szeret is.. az hogy fáj, nem minden esetben igaz, ez nagyon el lett terjesztve sajnos és sok lány emiatt parázik..
2011. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha kibirt 1évet akkor kibir még pár hónapot...ha ugy már bátrabb lennél 15/L
2011. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Korai még, bizonytalan vagy, várj vele.
2011. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, a te döntésed.
2011. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

Hello!

Én a barátommal 2 hónap után feküdtem le először.. Nekem egyáltalán nem fájt. Nekem nagyon jó volt az első.

Ha ennyi ideje együtt vagytok nem biztos, hogy félned kéne bármitől is. Szerintem egy nyugodt este, amikor mind a ketten egymásra vagytok hangolódva nyugodtan tovább léphettek!

17/L

2011. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!