Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17évesek vagyunk. Korai lenne...

17évesek vagyunk. Korai lenne még a szex?

Figyelt kérdés
Én 17 éves szűz srác vagyok. A barátnőm is 17 de már nem szűz. Tervbe van hogy lefekszünk. Bár bnőm az mondta nem fontos nem sürget, majd ha én úgy érzem. A közlejövőben megtörténne bár nem lehet hogy csak petting. Majd a helyzet adja véleményem szerint. Mit tanácsoltok? szeretném ha emlékezetes lenne. Normális válaszok érdekelne :) Köszönöm
2011. okt. 29. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, de védekezzetek
2011. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez természetes :)
2011. okt. 29. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell előre elhatározni.

Ismerkedjetek egymás testével - majd, ha úgy érzitek, hogy itt az alkalom, akkor lehet próbálni többet is.

De addigra már legyetek képben, hogy a másiknak mi jó, hogyan működik.

2011. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Javítás:

Most nézem kicsit furán fogalmaztam :D szval. A bnőm azt mondta neki nem annyira fontos a szex a kapcsolatban, várjunk amíg úgy érzem mehet. A közeljövőben lehet hogy megtörténne de lehet hogy csak petting lesz. és normális válaszok érdekelnének.

2011. okt. 29. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nagyon sterszeljetek rá.... Igaz elsözör ismerkedjetek egymás tesével....Ha a barátnöd már volt elötted fiuval,, akor bizonyára segiteni fog , ha probléma merül fel...ne érezd ezétr rosszul magad..Biztos,hogy van elképzelésed a helyzetröl, Szerintem elöször csak simogasátok egymást...És hidd el,nem lessz ott gond,hoyg ha felizgult állapotban lesszel..és ott lessz meleted egy lány, kait szeretsz és sexisnek is tartod. Ne félj töle, igaz nagy dolog szerintem a szüzesség elvesztése, de akor jó,ha olyas valakivel teszed ezt ,akit nagyon szeretsz. Feszült lesszel, de élvezni fogod..Nem kell kapkodni...Nincs fantasztikusabb dolog annál,amikor egyesülhettek testileg is:)
2011. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
:) szerintem pont jó életkorban vagy ! :) Csináld meg emlékezetessé pl vidd el előtte valahova moziba stb !
2011. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem kell túlparázni. Bújjatok össze, pettingeljetek, aztán ha úgy van kedvetek, akkor menjetek tovább.Nem kitűzni időpontot, mert az csak stresszel.

Gondold el: 19:00 -20:15 ig vacsi

20:18kor elindulunk az étteremből

20:40-re hazaérünk

20:50-re levetkőzünk

21:10-ig csókolózunk

21:11-kor benyúlok a bugyiba....


Ahelyett hogy: eszünk amíg jólesik, utána csavargunk egyet vay hazamegyünk, ahol vagy filmezünk, vagy felcsap a konyhapultra aztán hadd szóljon.

A szexben a spontaneitás a jó. :)


Amúgy pedig ne izgulj, mindenki tőlesik ezen, és mindneki elparázza az első alkalmat. Utána meg csak pislog, hogy ,,ezen

görcsöltem annyit előtte,,?


Sok sikert:)

2011. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Vidd el a csajt egy szep,nyugis helyre,legyen romantikus ejszakatok. es akkor majd elveszted a szuzesseged,de vedekeznetek kell arra figyelj oda. Legy ugyes,sok sikert
2011. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!