Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hazudtam egy lánynak hogy...

Azt hazudtam egy lánynak hogy voltam már nővel. Bevalljam hogy nem mondtam igazat?

Figyelt kérdés

Szóval járok valakivel végre valahára,de múltkor sarokbaszorított mikor ilyen témákra terelődött a szó.Megkérdezte voltam e lánnyal.Hirtelen azt válaszolam h igen(gondoltam ez számít olyan válasznak amit hallani akar mert ő pl büszkén sorolta az előző kapcsolatait hm).

Utólag bánt a dolog hogy hazudtam de mégse tűnik magától értetődőnek az hogy elmondjam az igazat mert az őszinteség még az ennél is lényegsebb dolgokra vonatkozóan fontos szerintem mint:voltam e börtönben milyen a családi hátterem van e valami betegségem.Arról hazudni hogy mekkora "szexuális referenciám" van sztem még bocsánatos bűn hazudni.Vagy nem?



2011. márc. 16. 22:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem nem gáz hogy ezt mondtad,de én szerintem észre foglya venni ha oda kerül a sor,hiszen picit bénázni fogsz!De nem baj az se,mond azt hogy izgulsz vagy valami hasonló és utána nyert ügyed van!!:)
2011. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyilván észre fogja venni hogy nem vagyok gyakorlott de nem is azt hazudtam hogy a fél várossal voltam.szerintem aki 2.szorra 3.szorra vagy 4edszerre csinálja az nem sokkal ügyesebb mint aki elsőre
2011. márc. 16. 22:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el le fogsz bukni, lehet nem fogja mondani, de tudni fogja, én is mindig rájöttem az efféle hazugságra, minden porcikájából ordít az illetőnek az igazság, amikor oda kerül a sor, és iszonyat gyerekesnek tartottam, hogy ilyen dologban képes volt hazudni. Ha elmondod őszintén, még megőrizheted a méltóságodat. Egyébként sose értettem hogy miért kell behazudni nemi kapcsolatot, ez szánalmas, de tényleg. Nem megbántani akarlak, de ezen mindig kiakadtam.


22/L

2011. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

hidd el nem azért hazudnak ilyet az emberek mert olcsó szórakozás és nincs jobb dolguk

most furcsa a hasonlat de jobb nem jut az eszembe:ez olyan mint mikor a szegény család gyermeke nem meri felvállalni hogy nincs külön szobája vagy hogy nincs autója a családjának

2011. márc. 16. 23:15
 5/15 Vérgibbon ***** válasza:
Te meg azt hidd el, hogy a lánynak még jobban fog tetszeni, hogy ha tudja, hogy te leszel neki az első.
2011. márc. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért, nektek fiúknak a szűzesség elvesztése illetve a nemi kapcsolatok száma presztízskérdés? Vagy mi? Aki már 10 csajjal volt az übermenő, aki 2-3mal az még vállalható, de aki szűz, az ássa el magát? Hány éves vagy?
2011. márc. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hát 20 fölött vagyok de még közelebb a 20hoz mint a 30hoz

Éppen hogy nem a fiúknak presztízskérdés hanem a lányoknak.Szerintem ők azok akik úgy vannak vele hogy akinek sok nője volt az tudhat valamit,akinek meg kevés hát annak biztos oka van finoman szólva kvázi valami sz@r van a palacsintában.

Gyakran megkapjuk a lányoktól ánblock hogy mily igazságtalanság az hogy aki fiúként sok nővel volt az menő aki lányként sok fiúval az qrva(a gyk-n is pedzegették de én a való életben is hallom ezt az eszmefuttatást)

Én ezektől a lányoktól megkérdezem hogy"ha tudjátok hogy előttetek kismillió csaja volt az illetőnek akkor miért teszitek mégmenőbbé??" mit bánom én legyenek akkor azok hímri.ngyók és akkor kölcsönösen ki vannak utálva a nagyétvágyúak

2011. márc. 17. 00:54
 8/15 Original Man válasza:

Szia.


Annak idején pont ugyanebben a helyzetben voltam mint Te,mivel az idősebb,tapasztaltabb csajok jöttek be.



Nagy bátorság kell elmondani az igazat,legyen szó bármiről amit kínosnak érez az ember.


A fiataloknak az a gondjuk,hogy mindig a mostban élnek.


Gondolkodj el rajta ki szeretnél lenni mondjuk 3év múlva!


Ha ez megvan,mérlegeld magadban melyik lesz a jövőbeli énednek a jobb?

Ha megmondtad az igazat és az összes lehetséges következmény közül bármelyik megtörténik,vagy ugyanígy ha nem?


Fontos végiggondolnod,mert sosem fogod elfelejteni az elsőt.Vagy sokáig nem.


Ne izgulj az első miatt,még ha bénázni fogsz is.

Nagyon jó a sex,de azt fogod érezni,hogy a hűhó nagyobb körülötte,mint kellene.


Gondolj arra a bogarak milyen buták?

Mégis párosodnak és a szüz bogár is tudja mit tegyen.

A mellékes dolgok is jönnek majd ösztönből,mert úgyis azt fogod akarni,hogy a lánynak is jó legyen.


Szóval csak lazán ;)


majd írd meg hogy történt és hasznos volt-e a tanácsom :D

2011. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Éppen hogy nem a fiúknak presztízskérdés hanem a lányoknak.Szerintem ők azok akik úgy vannak vele hogy akinek sok nője volt az tudhat valamit,akinek meg kevés hát annak biztos oka van finoman szólva kvázi valami sz@r van a palacsintában."


Tévhitben élsz, valószínűleg a tapasztalatlanságodból kifolyólag. Lehet vannak ilyen lányok, de egész biztosan nem a nagy átlag, mert én még nem találkoztam ilyennel, pedig szakmámból kifolyólag (fodrász) rengeteg nővel beszélgetek, nomeg én is nő vagyok.

2011. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

tényleg el kellenw mondanod....

mennyi "referenciája" van a hölgynek?

2011. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!