Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat hazudtam a abrátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat hazudtam a abrátnőmnek, de megváltoztam. De nincs minden rendben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Régen sokat csinátlam olyan dolgokat amit ő nem szeretett de titokban tartottam előtte. Aztán egy hónapja aztmondtam kész, nembírom tovább mindent elmondtam neki. Elmondtam neki mindent, elhitte hogy megváltoztam, szeret megbocsátot. Olyan gond lépett fel nálam, hogy azóta nagyon görcsösen veszek fel mindent. Nem merek neki mondnai valamit mert nemvagyok biztos benne hogy úgy van-e és elkezdek rajta kínlódni. Aztán ha így elgondolkozok ezen azon teljesen kikészít és muszáj elmondanom neki még ha hülyeség is. Őszinte akarok lenni de túl görcsös vagyok és mióta ezvan egy csomó minden hülyeség játszódik le előttem pl miylen lenne egy másik lánnyal meg ilyenek és nagyon rossz. Szerencsére a barátnőm szeret és kitart mellettem. Mit tegyek?
2011. okt. 19. 18:28
 1/1 16Jessica16 ***** válasza:
Őszintének kell lenned vele, de azt ne mond neki ha tetszett a buszon levő csajnak a segge :D e feszengj légy természetes, hisz ő is követ el hibákat és tuti, hogy ő se mond el mindent
2011. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!