Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal jővőhéten fogok...

A barátommal jővőhéten fogok lefekűdni ő már nem szűz én még azvagyok azt mondta, hogy neki kell 30perc mire elmegy és ha én 5perc alatt elmegyek akkor abba haguóyuk vagy várjam meg amég ő is elmegy?

Figyelt kérdés
17éves lány
2011. márc. 17. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ameddig jólesik, addig csináljátok
2011. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne beszéljétek meg előre hanem közben alakul ki minden. egy lány többször is elmehet.
2011. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 crawenn ***** válasza:
100%

Semmiképp sem kell abbahagynotok, bár a szüzesség elvesztésekor nagyon kevés lány szokott elmenni.


És most illúziót fogok rombolni, de azért abból a 30 percből az áfát le kell vonni :)

2011. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha a kérdésre akarok válaszolni, akkor azt mondanám, hogy legelső alkalommal csak addig csináljátok, míg neked (a lánynak) nem kellemetlen. Ha egyébként a véleményemre vagy kiváncsi, akkor onnan indulnék, hogy ne rontsatok rögtön ajtóstól a házba. Ha jól értelmezem a kérdésedet, a szexnek még más módjait sem ismertétek meg együtt. Első alkalmakkor elég csak egymás testét felfedezni, és például "kézi" vagy orális módon szeretkezni. Ekkor majd kiderül, hogy 2 vagy 30 az a perc. Legelső szexuális aktusként tehát semmiképpen sem ajánlom a "behatolást". Aztán még úgy is gondolom, hogy a szűzhártya átszakadásakor nem feltétlen lesz orgazmus. Ha mégis, valószínűleg akkor nem fog zavarni, hogy ha még 20 percig tovább tart a dolog. És a vérzésre készüljetek fel, ne a fehér lepedő vagy a kanapé huzata legyen véres.
2011. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első alkalommal a behatolás nagyjából 3 percig tartott, annyira baromira fájt..vérezni amúgy nem véreztem..na ezt csak azért írom le, mert kötve hiszem, hogy elmész, főleg 2 perc alatt, azt meg pláne nem, hogy 30 percig bírni fogod..

Amúgy igen, eléggé nedves voltam, baromira kívántam a párom, és iszonyatosan szerelmes voltam, és mégsem volt jó az első..legalbábis a behatolás..a többi része gyönyörű volt:)

2011. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!