Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megujjaztak és holnap visz...

Megujjaztak és holnap visz anyám orvoshoz. Mit fog neki mondani az orvos, hogy szűz vagyok-e vagy sem? Jah és nem véreztem utána!

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 18:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok mindent meg tud mondani, ha nem rég történt az eset. Gondolom még 14 alatt lehetsz ha anyud már rögtön orvoshoz visz.
2009. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
A szűzhártya átszakadása némi vérzéssel jár. Szűz vagy.
2009. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó válszolónak mondom: nem minden esetben jár vérzéssel
2009. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor foglaljuk össze (:

Biológiailag valószínűleg már nem vagy szűz, ez az, amit fog az orvos látni. Ha elmúltál már 14, akkor megkérdezhet téged (úgy, hogy anyud nincs ott), hogy szeretnéd-e, hogy elmondja anyudnak, hogy már nem vagy szűz.

Viszont amíg nem szexeltél, addig még szűz vagy.

Az pedig, hogy megujjazott, és átszakadt a szűzhártya (már ha átszakadt, mert ez se biztos.. szerintem nézd meg.) nem feltétlenül jelenti azt, hogy vérezned kell. Kevesen véreznek ilyenkor.. Lehet, hogy csak akkor fogsz, mikor elveszted (a NEM BIOLÓGIAI!!) szüzességed.

Sok szerencsét (:

2009. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az orvos nem tudja megmondani , hogy mitől szakadt ha szakadt...de nekem pl valószínűleg a tampontol szakadt ki, mert az első tampon nagyon fájt...az első sexnél meg nem véreztem...ugyh nem fog tudni biztosat mondani, csak akkor ha nem sérült a szüzhártyád..akkor tutira fogja tudni hogy szűz vagy:DHa meg már elmultál 14 anyudnak semmi köze hozzá...mármint olyan szinten hogy orvoshoz cibáljon..sztem inkább ülj le vele mint ngy lány és meséld el meddig jutottatok...

2009. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

bocs xD

2009. ápr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 jokepĂź86 válasza:
megirod mi volt az orvosnál? Ha tusz akkor válaszolj.
2012. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
:)
2012. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!