Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17,5 éves lány vagyok, és...

17,5 éves lány vagyok, és szűz. Van egy srác akit nagyon bírok, a megismerkedésünk után 3 hónappal már többet is szeretetett volna. Én viszont visszautasítottam, mert még nem voltam kész a szexre! Meg szűz is vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta is tartjuk a kapcsolatot, de van barátnője mégis pár hónapja többször írt h szeretne velem lefeküdni. Nem tudom mit tegyek. Van barátnője! Mért akar még mindig engemet 8 hónap után is? Félek hogy csak kihasználna..
2011. márc. 18. 20:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
omg.. van barátnője... egyszerűen lehet, hogy a nője nem fekszik el vele és azt gondolja, hogy te megtennéd:S szerintem ne
2011. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy csak kitaláltad ezt a kérdést. -.-


A pasinak van barátnője.

Neked irogat, hogy szexeljetek.

Te szűz vagy, és tisztában vagy azzal, hogy neki van barátnője, és semmit nem tesz annak érdekében, hogy ne legyen, sőt, nem tesz feléd semmit, csak irogatja a szexes dolgait.

Na, szerinted ezen tények után, csak kihasználna?


IGEN

2011. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Csak kihasználna, igen. Nehogy belemenj!

a szüzességet amúgy sem illik csak úgy odaadni bárkinek, pláne akivel nem is szeretitek egymást

2011. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Úgy küld el a srácot, hogy többet ne is keressen! Csak meg akar fektetni, ha nem lenne világos. Ha lefeküdnél vele, utána otthagyna! Csak egy strigula lennél neki. - Biztos csini csaj vagy, írj privát üzit, hogy hogy döntöttél! Szia
2011. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Norb66 ***** válasza:
100%

"Félek hogy csak kihasználna.."

Örülök hogy felmerült benned ez a gondolat. Még szép hogy csak kihasználni akar!

2011. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez tényleg vicc.. még az is, hogy elgondolkoztál.



17,5 éves vagy? azt hittem ez csak az oviban fontos, hogy négy, vagy négy és fél éves valaki...


Üdv:


22 és háromnegyed éves lány :D

2011. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél már ennyire naív! barátnője van és olyanokat írogat neked, hogy lefeküdne veled... ez aztán baromira romantikus. jóhogy csak kihasználna!
2011. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
naiv vagy....
2011. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

2. kommentelő nem, nem találtam ki tényleg ez van..azért is írtam.

köszönöm a válszokat, sokat segített abban hogy dönteni tudjak és mindenképpen közlöm a sráccal h ez így nem fog menni:)

2011. márc. 19. 20:40
 10/12 weca ***** válasza:
szia ! zavard el mert csak le akar fektettni nem kell azt el kapkodni .Biztos jön olyan fiú is aki csak téged akar éa te is őt vagy szeretél felkerülni a listájára hogy kit dugott már meg ?akkor rajta tedd szét a lábad pá
2011. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!