Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17,5 éves lány vagyok, és...

17,5 éves lány vagyok, és szűz. Van egy srác akit nagyon bírok, a megismerkedésünk után 3 hónappal már többet is szeretetett volna. Én viszont visszautasítottam, mert még nem voltam kész a szexre! Meg szűz is vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta is tartjuk a kapcsolatot, de van barátnője mégis pár hónapja többször írt h szeretne velem lefeküdni. Nem tudom mit tegyek. Van barátnője! Mért akar még mindig engemet 8 hónap után is? Félek hogy csak kihasználna..
2011. márc. 18. 20:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia!Nagyon helyes,hogy nem feküdtél le vele!Majd!Akkor amikor te jónak látod!Olyannal akit érdemesnek találsz rá!Ne egy ilyen kis seg.dugasszal!Van barátnője?Oh la la!Ez mégis mit képzel?Két vasat tart a tűzbe?Pffejj!Hűtlen kis takony!Egy ilyen gyö.érrel ne!A barátnőjét simán megcsalná veled?!?!?!?!Ilyen fiúval ne feküdj le!Tróger!Csak punika kell neki!Rendes fiúval kerülj közelebbi kapcsolatba!
2011. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azert mert meg akar baszni es tonkretegye az eleted!
2011. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!