Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az hülyeség, ha valaki majd a...

Az hülyeség, ha valaki majd a nászéjszakán akarja elveszteni a szüzességét?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 19:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
aha
2011. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az.
2011. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom
2011. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

sztem egy szempontból jó: előtte nem szexelt senkivel, így nincs összehasonlítása alapja. tehát, ha nem is akkora szám a másik az ágyban, mivel nem volt jobb, ezért talán könnyebben elfogadja az illetőt olyannak, amilyen.

a társa pedig nem szembesül megszokott rutinossággal, hisz párjának az egész dolog új, és ő avathatja be, taníthatja új dolgokra úgy, ahogy neki jólesik.

ha mindketten szűzek, együtt fejlődhetnek, tapasztalhatják meg, mi tetszik a másiknak, így később is unják meg egymást.

én mikor összekerültem az 1. párommal, mindketten szűzek voltunk, és jó volt együtt tanulni, élveztük a dolgot.

azóta több tapasztalt sráccal voltam már, de egyikkel sem volt annyira jó, mint azzal a szűz exemmel. :)

2011. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Az. Egy cipőt is felpróbálsz mielőtt megveszed, nem?
2011. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
83%
nem, én is ott tervezem;) 18/lány 2 éve van barátom. közös megegyezés;) van még ilyen is!
2011. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem. Bár mindenki saját magának dönti el,hogy mit csinál az életével. vagy a szüzességével:).

Ha neki így lenne a jó akkor csinálja. Ne érdekeljen más véleménye.

2011. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 19:13 Olyan jó, hogy még vannak ilyenek:)
2011. márc. 20. 19:19
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem hülyeség, csak ha te magad annak tartod. Az, hogy más szerint hülyeség-e ne foglalkoztasson. Én nem várnám meg a nászéjszakát (nem is vártam meg:)), mert mi van ha akkor derül ki, hogy nem működik köztetek a szex? Mert van ilyen. Jó, egy idő után biztos összeszoknátok, és persze, nem a szex körül forog minden, de ki tudja hogy ez mennyi konfliktust szülne közöttetek? És ha esetleg ez nagy mértékben kihatna a kapcsolatra, akkor inkább ne egy házasságot kelljen már felbontani, hanem csak szakítani. Most az írásomból lehet hogy úgy hangzik, mintha úgy gondolnám, hogy csak ez a fontos, vagy ez a legfontosabb, pedig nem. De ez is fontos. Abból a részből jó, meg szép, ha a nászéjszakán veszíted el, hogy a férjednek/feleségednek adod ezt a "kincset", de én más érvet nem tudok mellette.
2011. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el, elfogadom, de ő se ítéljen el engem,amiért én más életmódot tartok a magam számára optimálisnak.

Különösebb érdemnek vagy dicsőségnek sem tartom, szerintem egy kapcsolatban felelősségteljes védekezés mellett örömteli szexuális életet élni erkölcsileg nem megvetendőbb, mint az absztinencia. Az absztinencia, választás, egy opció, amit el kell fogadni - de nem erkölcsi felsőbbrendűség.

2011. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!