Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valami bajom lehet belőle ha...

Valami bajom lehet belőle ha mostanában veszítem el?

Figyelt kérdés

15 leszek szeptemberben és hát már megfordult a fejemben.. a barátom 17 lesz augusztusban.. S a mai világban már egy 15 éves lánynak kb. 16-17-18 éves pasi ami megfelelő, szerintem, s hát az ilyen idős fiúk már szeretnék.. Sokszor én is úgy érzem, hogy szeretném :P

S félek attól is sokszor, hogyha nem teszem meg egy idő után elhagy :(

Van egy ismerősöm aki 13 évesen vesztette el(augusztusban s novemberben töltötte csak a 14et, de még azóta is együtt vannak:P).. Szóval bajom származhat-ebelőle... Segítsetek, nemtudom mit tegyek :P:(:D:(


2011. márc. 22. 17:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért fekszel le vele, mert félsz, hogy elhagy nélküle, akkor ne tedd. Azért feküdj le vele, mert szereted, megbízol benne és mert kívánod. Nincs olyan, hogy ennyi idősen már illene... nem, inkább várj. Ha a barátod szeret, akkor vár veled. Ha emiatt elhagy, akkor nem is szeret igazán.
2011. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a mi dontesunk. Ha te helyedben volnek varnek meg. Ha szeret akkor kivarja ha meg nem birja akkor nem szeret.


Baratnomel 19 evesek vagyunk masfel eve jarunk es meg nem volt szex :) de attol meg nem fogom elhagyni. Majd eljon annak is az ideje. Ha en tudtam varni akkor a pasid is tudna.

2011. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
30%
Hát figyelj! Azt csak te tudhatod, hogy milyen bajod származhat belőle. Ha szellemileg is elég érettnek érzed magad erre (15 évesen már szerintem az vagy, hacsak nem festett hajú, műszempillás, műkörmös plázap*csa vagy), akkor szerintem semmi akadálya.
2011. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Mondjuk én átlagban a fiúkról beszélek... :P

Hát még mondjuk nem is most gondoltam, hanem pár hónap elteltével.. :D

S persze, szeretem, meg szeretném, csak félek, hogy valami baj lehet belőle, hogy fiatal vagyok vagy hasonlók!?

2011. márc. 22. 17:21
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem festett hajú stbb. stb. vok.. az olyanokat utálom :P

Nem arról van szó, hogy ő emiatt elhagyna, mert még erről nem volt szó.. Csak úgy gondolom, hogy átlagban a 16 és annál idősebb pasik nem tartanak ki egy kapcsolat mellett sex nélkül..

2011. márc. 22. 17:23
 6/24 anonim ***** válasza:

Az első barátom 19 éves volt, mégis tudott egy évet várni.

Ha ennyit sem bír ki, ,akkor marjára nem érdemli meg, hogy vele veszítsd el.

Főleg, hogy ahogy a kérdésed olvasom, nekem az jön le, hogy te még nem szeretnéd igazán, csak azért, hogy neki megfelelj.

Biológiával képben vagy? Hogyan készül a gyerek, védekezés, nemi betegségek?

2011. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Képben..

Nem, mert szeretném már a dolgot, csak nem tudom, hogy később megbánom, hogy megtettem.. még egyszer mondom, hogy nem mondtam, hogy nem fog várni vagy ilyesmi, én az átlagról beszélek, hogy általában a pasik ilyenek..

2011. márc. 22. 17:35
 8/24 A kérdező kommentje:

Főleg, hogy a legjobb barátnőm is sűrűn meséli, hogy ő élvezi a dolgot, hasonlók :P

(Amúgy ő már 18 lesz júliusba)

2011. márc. 22. 17:36
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még 14 évesen fiatal vagy a dologhoz, főleg azért mert még magad sem tudod h megtedd e. Ha eljön az idő, akkor nem fogsz ilyeneken parázni, h vajon megbánod e vagy sem! Egyébként meg te tudod h a pasid megvárna e, és ez nem attól függ h a 16 évesek nem tudnak meglenni szex nélkül amúgy csak elárulom h az átlag 16 évesek még javában szüzek, de mivel ez ciki, ezért minimum 5 csajt behazudnak!
2011. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

miért?

egy 15 éves egy 13 évessel járjon? /:)

2011. márc. 22. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!