Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány több éve barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány több éve barátságban vagyunk. De ez mostanában meg változott fölellem és úgy érzem hogy felölel is. El mondjam, és el veszítem a barátságát, vagy ne mondjak semmit sem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 00:08
 1/6 anonim válasza:

Nézz utána: schrödinger macskája

Gondolkozz el rajta és megtudod a választ!

2011. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mit leltél föl?
2011. okt. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fölleled és felölel? Akkor semmi gáz
2011. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak nem tudom pontosan. lehet csak félre értem. hogy tudjam meg a nélkül, hogy elveszíteném?
2011. okt. 16. 14:44
 5/6 anonim válasza:
Szerintem óvatosan próbáld kideríteni,de az ilyesmit általában megérzi az ember.Ha szeret veled lenni és néha-néha közelebb kerülsz hozzá vagy utalsz arra hogy nagyon szeretsz vele lenni akkor talán menni fog!HAJRÁ!
2011. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
"járunk?" ha igen akkor igen ha nem akkor meg tökmindegy...
2011. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!