Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért és mennyire fontos a...

Miért és mennyire fontos a tinédzser lányoknak, hogy minél hamarabb Nők legyenek?

Figyelt kérdés
A Hölgyek közül ki és mennyire élte meg pozitív élményként a szüzesség elvesztését? Ha valaki úgy érzi, hogy cikiznék a válasza miatt, az priviben is válaszolhat.
2011. márc. 25. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem attól lesz vki nő, hogy elveszti a szüzességét.

Egyébként nekem pozitív élmény volt, nagyon szerelmes voltam az akkori barátomba, nem is hamarkodtuk el, utána is sokáig együtt voltunk. De nem érzem úgy, hogy utána emiatt megváltoztam volna...

2011. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem csak a lányokról kell itt beszélni, hanem az egész fiatal generációról, ami egyre rosszabb, ahogy látom.

Elsősorban a szülőknek kellene értékes, normális nevelést adniuk a gyermekeiknek..ha már vállalák. De. Sajnos napont látok olyan családokat az utcán, hogy ott veri meg a gyerekét mindenki előtt, a gyerek bömböl, és azt sem tudja, hogy miért kapta. Persze azért kapta, mert mondjuk elesett. Ebből már ki is lehet indulni, hogy milyen az a szülő.


A másik az az, hogy a gyerekek mindig a felnőttekre szeretnének hasonlítani, belőlük táplálkoznak úgymond.


A harmadik a média.


Ez a három dolog, amiért a legtöbb fiatal ilyen.

2011. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Álmodozunk róla, félünk tőle, várjuk is meg nem is. Aztán a pasitól függ, hogyan éljük meg. Nekem nagyon jó élmény volt.
2011. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem attól lesz valaki érett "nő" hogy elveszti a szüzességét, ergó egy 19 éves szűz lány sokkal érettebb lehet a szememben mint egy 15 éves nem szűz!
2011. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elég egy eldeformálódott világban élünk,ahol a média hatása miatt,a családi kapcsolatok hiánya miatt,a sok bunkó ember miatt a a tinédzserek nem akarnak ennyi idősen még örülni annak,h gyerekek, hogy nem kell még a felnőttek problémájával küszködniük. Egyáltalán nem értem, miért menő 13 évesen is már úgy öltözni, beszélni, pasizni, szexelni, mint a 25 évesek.Aztán 30 éves korukban meg azt akarnák, h fiatalabbak legyenek..(persze vannak kivételek, hála Istennek)
2011. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! 27 éves vagyok, nő.

Szerintem azért, mert látják, hallják, mindenhonnan. Szexfilmeken szocializálódnak, vagy hasonló tartalmú internetes videókon, és nekik az a természetes, stb... Van egyfajta csoportnyomás, mert elkezdenek hencegni egymás előtt. Tulajdonképpen talán az is lehet az oka, hogy fél, hogy elhagyja a pasija, ezért lefekszik vele, pedig nem is akar. Vagy igazából összejönnek, amikor már végignézték az összes filmet, elment az összes buliba, elfogynak a közös dolgok, amolyan unalomból marad a szex. És ahogy előttem írták nem ettől lesz nő valaki. Nőnek születünk, és mindenki másképp éli meg a "nőséget". Én egyébként 23 évesen adtam oda a szüzességem a páromnak. (Szerintem ez lenne a fontos, odaadni valakinek, nem elveszíteni, hiszen hál' Istennek azért még sok kultúrában érték a szüzesség). Vele alakult ki az nagyon bensőséges, teljes odaadás és bizalom. Az élet úgy hozta, hogy azóta is vele vagyok. Boldogok vagyunk,családot tervezünk éppen. Nekem nagyon kellemes élmény volt, sőt vicces, miután a kicsit véres lepedővel rohantunk egy kört a lakásban, hogy hogy is lehetne nyomtalanul eltüntetni a foltot :)

2011. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!