Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok, mennyire korai...

Mit gondoltok, mennyire korai 15 éa fél évesen elveszíteni a szüzességet? Vagy egyáltalán korai-e?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22f
2011. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Én 12 évesen jöttem össze a barátommal(igen. tényleg!) és a 15.születésnapomon vesztettem el a szüzességem vele. A vicc az, hogy 17 éves vagyok, és még mindig együtt vagyunk:D
2011. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

utolsó: az szép :)

szerintem ha így folytatjátok ez esküvő gyanús..:D

2011. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem korai már :) ha együtt vannak egy ideje. ilyenkor már bőven érette rá a lányok. (általában)
2011. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az itteni válaszolókra kéne hallgatni, akik java része szintén tini mint te, és ugyanúgy fogalmuk nincs az életről. Kérdezd meg anyukád mit gondol erről, de komolyan neki nagyobb élettapasztalata van, és jót akar neked. 15 évesen pedig igenis még korai, ez az én véleményem!

24/N

2011. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja és attól még, hogy pl a társadalom x % lop, csal hazudik attól még az nem lesz helyes, ugyanúgy, attól még hogy sokan 15 évesen már nem szűzek, az még nem lesz követendő...
2011. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Igen,lány vagyok,és elég érettnek gondolom már magam!Védekezés persze meglesz."


Aha, persze! Furcsa, hogy mindegyik tini (aki ennyi idősen vagy még fiatalabb korában veszíti el a szüzességét) ugyanezt mondja.


-.-"

2011. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
amíg ezen töröd az agyad, és másoktól kérdezed meg, hogy korai-e, addig igen, az.
2011. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tini, lassan 30 vagyok és mégis azt mondom, hogy ezt mindenki maga döntse el akár 15 akár 18 éves nem azon múlik, csak a megfelelő kapcsolat számít és az hogy a saját döntése legyen.

Persze mivel felraktad ezt a kérdést semmiben sem vagy biztos addj időt magadnak tudni fogod, mikor jött el az ideje.

2011. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!