Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzességem elvesztése nem...

A szüzességem elvesztése nem jó élmény és szeretném elfeledni. Mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
A szüzességem elvesztése sajnos nem jó élmény. :( Az egész egyszerűen nem hasonlítható az első pettingemhez, ami viszont csodálatos volt és a szerelmem is nagyon élvezte... De az első aktusom, egyszerűen rossz élmény. :( Nem is tudta a lány hogy szűz voltam (legalábbis az aktus után 1-2 héttel mertem csak elmondani) mert teljesen be voltam pánikolva, nem mertem megnyílni elötte, szégyeltem hogy szűz vagyok és még nem csináltam, ráadásúl az aktus után... Jött az anyám hogy mikor fejezzük be mert mindent kihallani, enyhén mérges volt ránk. :,( (Mentem WC-re mert majd összecsináltam magam szorongásomban és út közben találkoztam vele aki már majdnem aludt) Hát mondhatom, marhára jó élmény volt... Félelem, szorongás, önleértékelés, bizalmatlanság, ez jellemzi az egészet. :( Az egyetlen jó dolog hogy legalább a páromnak szép élmény, bár nagyon haragszik rám hogy nem mondtam el neki az aktus előtt hogy szűz vagyok. Nem is tudom hogy miért nem voltam képes elmondani, de egyszerűen annyira feszengtem a gondolattól hogy nekem most majd teljesítenem kell előtte, nem tudtam hogyan kell viselkedni egy párkapcsolatban, mik ennek az alap normái, szokásai stb... Sokszor sírok azóta a dolog miatt, rémálmaim vannak, nem hagy nyugodni a dolog... (Az egyikben a barátnőm sírt vígasztalhatatlanúl mert ebben a rémálomban száraz volt a vaginája, pedig a valóságban éppen hogy úszott minden a punci nedvben... Továbbá egy másik rémálomban a sok közül szintén sírt, de itt azért mert sajnálja hogy nem mondtam el neki hogy szűz voltam. Továbbá van olyan álmom amiben elhánytam magam az aktus után a Wc-ben, úgy szorongtam...) Míg mások mosolyogva emlékeznek vissza erre az élményre, addig én minden erőmmel azon vagyok hogy elpusztítsam magamban ezt az élményt. :,( Pedig azt hittem, hogy csodálatos lesz... Minden adott volt hozzá pedig!! Nyugodt helyszín (anya már elméletileg mélyen aludt és bezzeg amikor apával csinálják sosem hallani őket), kényelmes ágy amin mindent lehet stb... Azzal a lánnyal csináltam, akivel már fél éve járok és szeretjük egymást nagyon, mégis mindent elszúrtam. :,( El akarom feledni ezt, mert nem hagy nyugodni és csak egyre rosszabb lesz... Mit tegyek?
2011. márc. 27. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Szegénykém. Tényleg sajnállak. Az a baj hogy amikor először szeretkeztél először is el kellett volna mondanod a lánynak hogy te most éled át először. Aztán meg az is baj hogy nem túl nyugodt helyen csináltátok, mármint jobb lett volna ha nem csak alszanak, hanem nincsenek is otthon. Úgy nem lehet koncentrálni, ellazulni és átélni a dolgot hogy vki folyton bekopog, kiabál.De mégis mit hallott ki ami annyira zavarta? Sikogatott a barátnőd vagy te nyögtél túl hangosan vagy mi?

Semmi baj. Majd lesz egy lány aki feledteti és utólag már mosolyogsz rajta, pár év múlva, csak most még friss és fájó élmény. S a lány azóta hol van

2011. márc. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

36 éves nő voltam az előbbi. :)

Csak hogy tudd ki írt.

2011. márc. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy fizetős csajt az majd kárpótol úgy ahogyan kéred!
2011. márc. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
34%
omg 17/f?? Jól látom? Nem írtad el? De sajnállak ha fiú vagy haj jaj. Te szerintem beteg vagy:) A korodbeli srácok nem így gondolkodnak és ne haragudj de ez nem is normális. Még ha 17/l-t írtál volna akkor csak csak megértem de így. Apukám készülj fel az életre mert ha ezen kibuksz hatalmas pofonokat fogsz kapni az élettől. OMG
2011. márc. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 TWIO válasza:
100%

Bújj ide, egy ölelésre, no :).

Szeretkezzetek a barátnőddel, újra. Mondd el neki, hogy az első alkalomnál olyan szerencsétlenül játszottak össze a körülmények, hogy szeretnéd, ha most úgy csinálnátok, mintha ez lenne az első. Azzal a tudattal, hogy nem vagy tapasztalt, és kell az irányítás, a visszajelzés. Jó lesz :).

2011. márc. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem se volt jó élmény a szüzességem elvesztése mégse sírok meg vannak rémálmai szedd már össze magad....majd jobb lesz pár aktus után hidd el és ne szorongj,görcsölj a dolgokon nem is értelek h miért töröd az agyad minden hülyeségen ahelyett h átadnád magad az érzésnek és egy jót szexelnél....én első aktusom során azért csalódtam mert a lány akivel csináltam nagyon szűk volt és nem volt elég nedves így fájt neki az aktus és ezért nem tudtam kiélni magam mert hát sajnos sokáig bírom és nem tudtam elmenni
2011. márc. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tyler913 ***** válasza:
Eleg erzekeny lehetsz,ha sirsz azon,mert az elso szex rossz elmeny volt...Na es akkor mi van?Az elet nem mindig mero kejhompoly.Senki sem szexmasinanak szuletik,es 17 evesen meg tenyleg nem kell szegyellni,hogy szuz voltal.Ne agyalj azon,hogy mit gondol rolad a csaj,ne legyel mar ennyire punci! Rakd meg megegyszer,es kesz.Sot,utana meg sokszor.Es ahogy egyre jobb leszel,elmulik majd a szorongas.
2011. márc. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

0:45


Azóta is vele járok, fél éves a kapcsolatunk! :) Igen, rettenetesen sajnálom hogy nem mondtam el neki, csak 1-2 héttel korábban, de akkor már az egésznek az elmondása értelmét vesztette... Ráadásúl haragudott is rám nagyon, csak nagyon nehezen tudott megbocsájtani nekem, mi több, sértve érezte magát. :( Tudom, hogy nagyon érzékeny vagyok, de most mi a túrót csináljak? Így vagyok összerakva. Volt már két pszichológusom is, ők próbáltak segíteni nekem (a csajozásra is csak ők tudtak kellően buzdítani) És hogy nagy pofonokat fog adni az élet? Igen, ebben biztos vagyok. De majd idővel meg fogom találni a helyem a világban, tudom. A barátnőm is elfogadott ilyennek, tudja hogy nagyon érzékeny vagyok. Viszont nagy kötelesség tudattal rendelkezem mert 4-es fölötti az átlagom, amit meg kell csinálnom azt mindig meg tudom csinálni. Egyébként a második aktusom is katasztrófa volt, mert rengetegszer (talán 6-szor... Nem vicc. :(... ) jött ki a péniszem, borzalmasan izgultam, féltem, a barátnőm (lévén hogy nem tudta nekem ez a második alkalom) teljesen értetlenül állt a dolog előtt, furcsálkodot, szörnyű volt... Ezt az alkalmat is el akarom felejteni! :(


Írtátok hogy játszuk el hogy most fogom elveszíteni és csináljuk úgy a dolgokat! :D Ez nem is hangzik olyan rosszul! :,D Elvégre most már nem izgulok aktus előtt (bár még mindig képtelen vagyok átadni magam teljesen az élvezeteknek... Sőt... Egyszerűen NEM MEGY!!), szóval elképzelhető, hogy jó ötlet ez. :D

2011. márc. 27. 09:09
 9/14 A kérdező kommentje:

0:49


És a lelki gyengeségemről meg annyit hogy már számtalanszor bizonyítottam hogy VAN helyem az életben és még kell is majd utam alatt vagy 5 milliószor! (Mert harc az egész élet) Mert elméletileg 2-es tanuló lennék és 5 éves koromban azt is megkérdőjelezte egy-két félkegyelmű hogy tudok-e egyáltalán majd úgy tanúlni mint a többi diák, mert rohadtúl nem ugyanaz a lelki, teljesítményi kategória vagyok mint a nagy átlag (erős tanulási nehézségeim vannak, elképesztően nehezen értem meg a dolgokat, számolási nehézségek, diszlexia, önértékelési problémák, teljesítési kényszer, pánikbetegség stb...). Mert meg akarom mutatni, hogy van helyem ebben a világban, bármennyire ellenem szól minden!!! Hogy nem érdekel ez a sok nehézség ami hátráltat és ezért járok korepekre minden héten, fog összeszorítva, vért izzadva bőven magam fölött tudok teljesíteni a 4-es átlagommal. Miért? Mert tudom, mi a kötelességem. És tudom, hogy KÉPES LESZEK majd bizonyítani a nagy életben! Meg tudom majd csinálni! Mert meg KELL csinálnom! És nem tehetek róla hogy ennyire érzékeny lelkű vagyok és az sem izgat hogy nem az ilyen lelki gyengédség jellemzi a fiúkat. Ők ők, én meg én vagyok. Mindenki más. Ettől színes a világ! Jönnek majd a pofonok? Hát jöjjenek, nem tudom kikerülni őket, de minden erőmmel azon leszek hogy legyőzzem őket. Harcolni akarok az álmaimért!! Ezért kűzdök minden nap a suliban, ezért mondja minden tanár hogy az egyik legszorgalmasabb diák vagyok, hogy látja mindenki, AKAROK VALAMIT KEZDENI AZ ÉLETBEN! Viszont azt is látja mindenki, hogy mennyire érzékeny vagyok ezek mellett... :( És ne mond nekem hogy "OMG", mert nem hiszem hogy ez túlélhetetlen katasztrófa, a lelki érzékenység.


1:03


Tudom hogy át kellene adnom magam a szex élményének minden alkalommal, de értsed meg hogy ez egyenlőre még nem megy nekem. :( Több időre van szükségem. És tudom, hogy baromság hogy ennyit agyalok hülyeségeken, de ez van. Nem vagyunk egyformák.

2011. márc. 27. 09:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
jahj te drága. sajnálom, hogy rosszul sült el, én lány vagyok, az első nekem is elég fájdalmas volt, az egy órás előjáték és a barátom figyelmességének ellenére. utánna 2 hónapig gondolni sem mertem rá. de hidd el nekem, minnél többet csináljáok majd, annál jobb lesz! mivel mostmár a barátnőd tudja, hogy szűz voltál, és ő valószínűleg nem az, ahogy kivettem, kérd meg h irányítson ő (lovagoljon meg) így neked semmi dolgod nem lesz, csak élvezni a helyzetet, meg sem kell mozdulnod, ezért imádja a sok lusta pasi:) az meg h kicsúszik...ne fogd föl ennyire komolyan. mi a párommal csak röhögünk az egészen, akkor is amikor nyikorog az ágy, amikor begörcsöl valamink stb... nem vérre megy, ez csak a szerelem beteljesedése, és ha szeretitek egymást gond nélkül meg fogja érteni:)
2011. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!