Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen élmény volt az első?...

Milyen élmény volt az első? Szerelemből?

Figyelt kérdés
Milyen volt elveszteni a szűzességedet? Történt valami? Egy éjszaka alatt vagy igaz szerelemből? Mindenre kíváncsi vagyok.
2011. júl. 28. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megbántam,mert 15 voltam,és könnyen adtam magam olyan valakinek ,akinek csak a szex kellett.

Úgymond egy éjszakás volt... :S

2011. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
egy évvel ezelőtt, igen abból, legjobb...:P és még azóta is ugyanazzal a fiúval :P
2011. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha nem is szerelembol, de az ugy szeretlek-majd-megeszlek erzes valtott at szexulais vággyá, azelott, enéklul az erzes nelkul nem volt szexulais vagyam.

Az elso nehayn fiuval, aki irant ezt ereztem, nem is jutottam el a szuzesseg elveszteseig, mert meg azelott megszakadt a kapcsolat.

Aztan egy egy eves kapcsolatban tortent.

Tulajdonkeppen egy ujabb pici elorelepes volt a szeretkezesi skalan, mert mar nagyon regen szerelmeskedtunk, minden alkalommal csinaltunk valami ujat, amit még azelott soha (lassu lepegetes a cirogatastol a csokon at, a teljes test simogatasan, nyalogatasan, harapdalasan keresztul a fokozatos vetkozesig, azutan a nemi szervek erintese, egyre behatobb megismerese, stb, ez honapok, evek alatt lezajlo folyamat volt, tehát az aktus nem volt olyan nagy áttörés a mar ismerthez kepest.

2011. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam, egyéjszakás volt, de nem valami tök ismeretlennel, hanem ismertem előtte a srácot. nem bántam meg, bár én eleve így képzeltem elveszteni szóval nem voltak irreális elvárásaim :)
2011. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) ha valaki akar még írhat hozzá:D
2011. júl. 28. 22:20
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
fájó volt elveszíteni..akármennyire is ügyelt rám,és óvatos volt mégis fájt..és vérzett utána.2hét után történt meg,de azóta is együtt vagyunk és szeretjük egymást.bár sztem akk még nem volt szerelem..
2011. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 jekyll-fan ***** válasza:
31%
most vasárnap volt, akkor voltunk barátommal 1hetesek (szeretem Őt, és tudom, hogy egy kicsit korai, de nem érdekel/t), egész nap együtt voltunk egy hotelszobában, de. 11től du. 3ig csak pettingeltünk, és csak utána jutottunk el odáig, hogy behatolt - igen, ő volt nekem a legelső. Jó volt. És fura, de annyira nem is fájt (és egyáltalán nem vérzett) =D És nem bántam meg (egyenlőre), és (remélhetőleg) még sokáig maradunk együtt. :-)
2011. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 jekyll-fan ***** válasza:
0%
hoppá, ez lemaradt: 15/L
2011. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
62%

pár hete történt, 3 hónapja voltunk együtt a barátommal, 1 éve ismerem és barátok voltunk.. kicsit sem fájt, orgazmusom is volt. Náluk voltunk egyedül a lakásban, 11-től kb fél 2-ig tartott pettinggel együtt. A petting nagyon hosszú volt.

15L

2011. júl. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a kommikat:)
2011. júl. 29. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!