Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, hogy elfelejtsem...

Mit tegyek, hogy elfelejtsem végre?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fél éve vagyok együtt és elmondta nekem 3hónapja hogy előző barátja vette el a szüzességét 14évesen és a csaj csak 15éves. És azóta megfele halok nem bírom elfelejteni és nagyon zavar. Nem tudom mit tegyek, őrülök belefele és egyre többet gondolkodok ezen és szomorú vagyok nagyon és levert. Kérlek segítsetek
2011. márc. 27. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi engem is zavart annó de nem tudtam mit tenni. Ha összevesztem ez miatt az sem segített. Meg nem azt mondta , hogy megcsalt hanem hogy az előző bartája vette el. Ha megcsal na akkor legyél szomorú. Amúgy meg szerintem csak 1x voltak testi kapcsolatban.
2011. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tudod, de ebben a korban szerintem eléggé "gáz", ha egy csaj már nem szűz, ha te még az vagy úgy főleg elég hülyén jön ki, hogy ennyire viszketett már neki, hogy sürgős volt, én nem járnék ilyen lánnyal, ha fiú lennék.
2011. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
minél idősebb leszel egyre kevesebb szűz lányt fogsz találni hidd el, egyszer muszáj beletörődni
2011. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen ugyanígy volt nekem is anno.. respekt.. tul kell élni, meg próbálj nem rá gondolni. Illetve, ha eszedbe jut erőltesd valami másra a figyelmed. Egyszer csak el fog múlni :). Meg, ha már sok ideje lesztek együtt, eltörpül mellette az az egy, és érzed majd, h Te vagy neki fontosabb, és Ő nem érzi magát ettől többnek.
2011. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!