Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre elfelejtsem? Még mindig nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

Lassan, hogy egy hónapja nem vagyunk együtt a barátommal. 1 hónapot jártunk összesen, és a hónap végén szakított velem. Azt mondta, hogy már nem olyan a kapcsolatunk mint az elején volt, és hogy most szeretne egyedül lenni, mert igazából ő sem tudja mit akar.

Nagyon szeretem még mindig és hiányzik nagyon. Egy suliba járunk, szóval minden nap látom. Jóba vagyunk még, szokott nekem köszönni, ha találkozunk.

Hogy felejtsem el őt, ha ennyire szeretem?


2009. dec. 21. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem októberben szakított a barátom és mindig nem tudom elfelejteni:( nagyon megszerettem de rájöttem h addig nem fogom elfelejteni amíg meg nem ismerkedek vki mással...
2009. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak teljesen igaza van!

Csak akkor tudod majd elfelejteni ha jön az életedben valaki más...addig pedig járj el ide-oda és ne mindig otthon ülj és emlékezz hogy milyen volt...nekem egy másfél éves kapcsolat után 8 hónap volt míg összeszedtem magam teljesen. 2 hónap után meguntam egyedül lenni és taliztam a régi haverokkal, aztán azok haverjaival és a nyáron rengeteg új ismeretséget kötöttem, találkoztam a mostani barátommal is. Dumálgattunk sokat és szépen lassan 2 hónap alatt oda jutottunk hogy most járunk és minden happy. Le lehet hurrogni hogy milyen egy érzelmileg selejt egy valami vagyok hogy nem tudtam magam összeszedni csak 8 hónap alatt meg hogy a mostani pasimmal is hónapos ismerkedés után jöttem össze, de sztem ez így volt jó. Nagy hülyeség amit mondanak hogy az idő mindent megold...van benne valami, de az idő csak akkor segít ha te is akarod! Nekem kellettek olyan esték mikor csak az exemre gondoltam és kisírtam magam hogy másnap emelt fővel tudjam kezdeni a napot.

Sírd ki magad, ne zárkózz be és még friss szakítás esetén kerüld egy kicsit. (egy suliba jártok de akkoris amennyire lehet kerüld el, sztem neked sem jó látni és folyton belebotlani)


Ennyit tudok mondani és remélem segítettem.

Lina

2009. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jah megint én vok, Lina

még annyit hogy nekem az én pasim is ilyen volt hogy nem tudta hogy mit akart...szakított velem, szenvedtem, aztán visszakönyörögte magát...

azt mondják mindenki megérdemel egy másik esélyt...hát nem mindenki!!! jól gondold meg hogy mit teszel!!!

2009. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen.:)
2009. dec. 22. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!