Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már harmadára szexeltem a...

Már harmadára szexeltem a barátommal, de minden alkalommal véreztem. Mikor fog ez a vérzés végre elállni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor elmész nőgyógyászhoz, és megnézi, nincs-e pl. méhszájsebed.
2011. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2011. márc. 30. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
nem biztos h baj van, nekem is vérzett első kettő-háromnál szüzességelvesztésnél. Vastagabb szűzhártya volt a szalagon számomra... de azért nézzen meg egy doki.
2011. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mennyire erős a vérzés? Nekem pl napokig fájt az első alaklom után, konkrétan közben nem de utaána igen, és picit pecsételt is,de csak nagyon picit. Ha ennél jobban vérzel és továbbra is, akkor mindenképpen doki. Amúgy lehet attól hogy a barátodé méretes te meg nem voltál annyira felizgulva. Esetleg több előjáték, és óvatosabb sex megoldja a problémát. De a dokit meg ígyisúgyis idővel be kell iktatni ha az ember nemi életet kezd élni,úgyhogy szerintm menj el tuti ami fix :)
2011. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát nem túl erős,csak az aktus közben,kellően fel voltam izgulva és nem is fájt...élvezem is az együttlétet,de ez az egy nagyon zavaró,viszont tényleg meglátogatom azt a dokit

köszönöm szépen a válaszokat:)

2011. márc. 30. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!