Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz hogy a lány szüzességének...

Igaz hogy a lány szüzességének elvesztése során vérzik, ám azt nem tudom h vannak e ez alól kivételek? Mert a barátnőmmel nemrég volt szexuális kapcsolatom, ő nem vérzett. Szerintetek hazudott és már nem volt szűz? Vagy a vérzés nem mindig van jelen?

Figyelt kérdés
Légyszíves siessetek a válaszokkal mert nagyon fontos lenne ja és kérlek benneteket ne itt huszárkodjatok...köszi
2011. okt. 3. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem véreztem...
2011. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Húúú ez megnyugtat.....köszönöm szépen...
2011. okt. 3. 15:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én véreztem...
2011. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én sem véreztem :)
2011. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Bár

3 esetből nem mindig lehet arányt számítani sőt...de látom vannak többen akik nem véreztek szóval most már tejesen nyugodt vagyok... köszönöm:)

2011. okt. 3. 15:15
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

És ez mitől olyan fontos?


Nem teljesen mindegy, hogy szűz volt vagy sem?


Vagy nálad ez a szerelem mérője?

2011. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
a szűzhártya elszakadhat tamponhasználattól vagy sportolástól is, nem feltétlenül csak az első szexuális együttlétnél
2011. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem....egyáltalán nem azért...hanem azért mert a mi kapcsolatunk az igazmondáson és a kölcsönös bizalomban fekszik bár most itt egy kicsit elvesztettem bizalmam benne ám vissza tért belém a bizalom és már talán egy kicsit meg is bántam h bizalmatlankodtam...de mégis jobb így mind hogyha kiderül h hazudott mivel tényleg semmiben nem szoktunk hazudni....
2011. okt. 3. 15:19
 9/15 MarySue válasza:
100%
Nekem vérzett, de nem aktus közben, hanem órákkal később vettem észre. Először azt hittem, megjött, de hát csodálkoztam is rajta, hogy miért előbb. Aztán estére már semmi nyoma nem volt, akkor esett le, hogy mi történt.
2011. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és igen tudom h más úton is elszakadhat sőt olvastam h a lányoknak igen nagy százaléka már nem Szűz mikor először nemi kapcsolatba lép...ám köszönöm
2011. okt. 3. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!