Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még nem volt senkim se,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem volt senkim se, nem csókolóztam, szűz vagyok, csúnya, vékony, alacsony és ha anyagilag is szarul állok van rá esély hogy 1x lesz csajom? 18/F

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 15:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

sajnos ez halva született ötlet volt részedről.


Ha sok pénzed lesz, akár miniszter is lehetsz, gyűjtögess és te leszel az ÁSZ.

2011. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
1x...de azt ragadd meg barátom, mert ha nem kezdesz magaddal valamit többet ne is várj.
2011. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Persze,hogy van! A lényeg az ápoltság, hogy a nő lássa a férfi ad magára. Itt nem méregdrága parfümökre gondolok, alap dolgokra csak. Az anyagi helyzet nem számít (nálam), keress hasonló kaliberű csajt, mint te magad.
2011. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert így állsz hozzá.
2011. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Először a hozzáállásodon kell változtatni.
2011. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Akármit csinálhatok úgyse leszek magasabb vagy tévedek?

Alapból mindenki lenéz mert alacsonyabb vagyok az átlagnál :(

2011. okt. 7. 15:37
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
előbb-utóbb biztosan, főleg, ha megpróbálod kompenzálni a magasságodat - szellemességgel, karizmával, hozzáállással, kedvességgel, tudással stb.
2011. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

Elég álszentek az előttem szólók. Amikor valójában: csúnya fiú? kizárva! alacsony fiú? kizárva! vékony? elmegy, jah de alacsony mellé? akkor az ki van zárva!


Na nehogy már ápolt legyen és akkor már minden okés! Ugyan...

2011. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Simán van esélyed,ne parázz.A lényeg hogy magabiztos legyél és jó dumád legyen,onnantól ragadnak majd rád a csajok.Sokkal több esélyed van így nőt szerezni mint ha jól néznél ki,magas lennél,izmos és gempád is lenne elég viszont csak kuksolnál mint egy sült hal.Ezen kívül nem kell a legnagyobb bányarémnél bepróbálkoznod,nyugodtan válogass a csinosabbak közül.
2011. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

ZooleK odamegyek egy szép lányhoz elhívom randira ha nem akarja akkor meg a következőhöz és így tovább amíg nem lesz valaki akinek én is bejövök?

2011. okt. 7. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!