Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzességem elvesztésére...

A szüzességem elvesztésére készülök. Valami tanács?

Figyelt kérdés

Még itt az elején leszögezném, hogy 15 éves fiú vagyok. Az a helyzet állt elő, hogy egy 19 éves lánnyal lesz meg az első alkalom (kötekedő válaszolók kedvéért még azért kiegészíteném: igen, védekezni fogunk, egy óvszert csak egyszer, stb., ezekkel tisztában vagyok). Ő már nem szűz, velem ellentétben.


Nos, sokat olvastam a témában, ezért gondolom, hogy valószínűleg 2-3 percnél nem bírnám tovább. Arra gondoltam, hogy így részemről érdemesebb lenne elnyújtani az előjátékot, és sokáig kényeztetni őt orálisan, míg a csúcs közelébe nem ér. Csak ezután hatolnék be a hüvelybe. :) Mit gondoltok erről?


Más téma: Durex óvszert készülünk használni, viszont nem tudom eldönteni, hogy melyik fajtát. Az ultra thin esélytelen, abban még kevesebb ideig bírnám. A Durex Performa óvszer fajtára gondoltam, ami elvileg késlelteti a fiúnak a csúcspont elérését. Valakinek van valami tapasztalata ezzel a fajtával kapcsolatban? Hálás lennék ha megosztaná velem. :)


Hogy őszinte legyek, még az első csókon sem vagyok túl. Valószínűleg teljes mértékig béna leszek így először... tartok tőle, hogy csalódást okozok neki - annak ellenére, hogy ő ezeknek tudatában van. Viszont mondhatni egész jól bánok a szavakkal, úgyhogy sikerült elindítanom egy "tanár-diák" "szerepjátékot", ahol elvállalta a tanárnéni szerepét. :P De végülis, mennyire bízzam rá magam?



A fenti kérdéseken kívül minden más tanácsot, tapasztalatot szívesen olvasnék. Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2011. ápr. 3. 02:14
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, hogy a hozzád hasonló okos emberek miért válaszolgatnak... bizonyára jobban tisztában vagy a helyzetünkkel, mint mi magunk, nyilván ezért szólsz bele. Vagy nem? Akkor meg miért okoskodsz?

De ha egyeseket ennyire nem hagy nyugodni a dolog, akkor úgy érzem kénytelen vagyok tisztázni a helyzetet, ha a továbbiakban is normális válaszokat várok: Nem egy településen élünk, hanem elég messze egymástól. Eddig csak barátok voltunk, találkozgattunk, de semmi komoly nem történt. Most lenne az első találkozásunk, mint egy pár.


A továbbiakban nem kérek hasonló megjegyzéseket, csak a kérdésemre válaszokat. Bár a normális válaszolóknak ez eddig sem okozott problémát...

2011. ápr. 3. 13:19
 12/25 anonim válasza:
nem Kristófnak hívnak véletlenül?? ha nem akk meg kell mondjam, hogy nagyon hasonlítasz gondolkodásilag a srácra
2011. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. ápr. 3. 16:08
 14/25 anonim ***** válasza:

a "terved" jó, de ne feledd van feje, nyaka, melle is a lánynak :),


másrészt abban lehet van valami, hogy igy elsőre, lehet nem egyből sex... tipi-tapi, vagy ha annyira be vagy indulva akkor szájjal, de én hagynám a sexet 1 kicsit későbbre ... mért dobnád el minden kártyádat az első alkalomra?

2011. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

mennyire tapasztalt a lány?

no para, mázlista vagy!

2011. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha definiálod nekem az efféle tapasztalat mértékegységét, akkor válaszolok a kérdésedre. :D Nem szűz már, ennyit tudok, hogy hány férfival volt dolga... nem tudom, de nem is érdekel.
2011. ápr. 3. 18:54
 17/25 anonim válasza:

csatlakozom az utolsóhoz:P

+ ne hallgass a nagytöbbségre, az alkohol jó ötlet nem azt mondom h légy részeg hanem 1 pohárka jót tesz ez lehet sor felett barmi én ajánlom neked a félédes vagy száraz bort de függhet attól hogy mit szerettek vagy birtok.Ha van rá lehetőség akkor lágy szexis zenét tegyél alapzenének ha úgy érzed h na most elmész és húzni akarod koncentrálj a zenére:P bevált dolog.sok sikert

p.s.:a durex performa rossz ötlet ha kezdő vagy valami érdeset válassz ha lehet patikában vedd meg, nem ciki legtöbben azért járnak oda.

és végül, hajra kölyök

2011. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
és az első talin le fogtok feküdni?:O
2011. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

csatlakozom az utolsóhoz:P

+ ne hallgass a nagytöbbségre, az alkohol jó ötlet nem azt mondom h légy részeg hanem 1 pohárka jót tesz ez lehet sor felett barmi én ajánlom neked a félédes vagy száraz bort de függhet attól hogy mit szerettek vagy birtok.Ha van rá lehetőség akkor lágy szexis zenét tegyél alapzenének ha úgy érzed h na most elmész és húzni akarod koncentrálj a zenére:P bevált dolog.sok sikert

p.s.:a durex performa rossz ötlet ha kezdő vagy valami érdeset válassz ha lehet patikában vedd meg, nem ciki legtöbben azért járnak oda.

és végül, hajra kölyök

2011. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
bocs a dupláért
2011. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!