Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzességem elvesztésére...

A szüzességem elvesztésére készülök. Valami tanács?

Figyelt kérdés

Még itt az elején leszögezném, hogy 15 éves fiú vagyok. Az a helyzet állt elő, hogy egy 19 éves lánnyal lesz meg az első alkalom (kötekedő válaszolók kedvéért még azért kiegészíteném: igen, védekezni fogunk, egy óvszert csak egyszer, stb., ezekkel tisztában vagyok). Ő már nem szűz, velem ellentétben.


Nos, sokat olvastam a témában, ezért gondolom, hogy valószínűleg 2-3 percnél nem bírnám tovább. Arra gondoltam, hogy így részemről érdemesebb lenne elnyújtani az előjátékot, és sokáig kényeztetni őt orálisan, míg a csúcs közelébe nem ér. Csak ezután hatolnék be a hüvelybe. :) Mit gondoltok erről?


Más téma: Durex óvszert készülünk használni, viszont nem tudom eldönteni, hogy melyik fajtát. Az ultra thin esélytelen, abban még kevesebb ideig bírnám. A Durex Performa óvszer fajtára gondoltam, ami elvileg késlelteti a fiúnak a csúcspont elérését. Valakinek van valami tapasztalata ezzel a fajtával kapcsolatban? Hálás lennék ha megosztaná velem. :)


Hogy őszinte legyek, még az első csókon sem vagyok túl. Valószínűleg teljes mértékig béna leszek így először... tartok tőle, hogy csalódást okozok neki - annak ellenére, hogy ő ezeknek tudatában van. Viszont mondhatni egész jól bánok a szavakkal, úgyhogy sikerült elindítanom egy "tanár-diák" "szerepjátékot", ahol elvállalta a tanárnéni szerepét. :P De végülis, mennyire bízzam rá magam?



A fenti kérdéseken kívül minden más tanácsot, tapasztalatot szívesen olvasnék. Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2011. ápr. 3. 02:14
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Nagyon jó hogy ilyen alaposan elterveztél mindent. De az első találkozásotoknál (mármint hogy egy párként), nem kellene egyből a közepébe vágni. Vágyjatok egymásra!
2011. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
40%
grat a csajhoz mer akárhogy nézem énis 14/f vok és nekem is az idősebb csajok jönnek be... halld hogy tudtad felszedni??? beszéljünk már egy kicsit légyszi :D
2011. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Akik leszóltak, egyértelműen irigyek, sárgulnak az irigységtől. Nekem az első spontán volt, de előtte készültem rá csak nem pont akkorra, és nem lépésről lépésre. Váltogasd a kezed, nyelved és a péniszed, tovább fogod bírni. Vagy tényleg csak akkor tedd be neki mikor már majdnem elélvezett.
2011. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira szánalmas, ha ugyanezt egy lány írta volna ki, akkor mindenki elhordaná mindenféle k.urvának, meg "még túl korai" "nem is ismered" stb, ez ám a nemek közötti egyenlőség.. Bezzeg ő nem hímr.ingyó, amiért az első alkalommal megd.ugja a csajt, de ha a csaj tette volna fel a kérdést, akkor ő ordas k.urva lenne. Gondolkozzatok már!!
2011. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Rengeteget találkoztunk már, mint barátok. Néha nem árt olvasni sem...
2011. ápr. 4. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!