Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Távkapcsolatról mit gondoltok?

Távkapcsolatról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

van 1 csaj akit évente csak pár napig látok... később interneten irtuk le egymásnak az érzéseinket.

szerintetek mit csináljak? közbe nagyon kivánom a szexet de nem szeretném megcsalni :( szerintetek mit csináljak?


2011. ápr. 3. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
nem éri meg.
2011. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 habibi válasza:
38%

milyen messze lakik?

előre szólok, h. lesznek itt olyanok, akik majd nagy okosan állítják, h. ha ilyen ritkán taliztok, akkor ez nem is igazi kapcsolat. Ezeknek ne higgy! És azok ne szóljanak bele az életedbe.

ha boldoggá tesz a kapcsolat, akkor ne szakíts vele, a megcsalás gondolatát felejtsd el, és próbáld ki vele "c6- szeretkezést".

2011. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én így biztos nem bírnám. De ha nálatok működik a dolog, és szeretitek is egymást, akkor oké.

De akkor viszont tényleg felejtsd el, hogy félrelépsz!

Tarts ki mellette, bármilyen messze is van tőled!

(:

2011. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

érdekes..ugyan abban a cipőben jársz mint én:/

csak nekem a barátom lakik messze...de nemgond neki most van úgy mondott "csaja" addig míg nem lát..és nekem is "pasim"...de tartjuk a kapcsolatot..és nyáron mindig csak egymással vagyunk és szex szex szex :D..mert így lehet csak kibírni:) szóval sztem beszéld meg a barátnőddel:D

2011. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te/ti döntötök, ha fiatalok vagytok én azt mondom semmi értelme, én jelenleg távkapcsolatban vagyok, viszont felnőttként, és nem a szex hiánya a legnagyobb gond, ha neked az, akkor nem is igazán vagy szerelmes, ezt nem bántásból írom, de ez tényleg így van. Nekünk eszünkbe nem jut olyan, hogy megcsaljuk egymást, vagy a szex gond lenne, inkább más dolgok hiányoznak.
2011. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát köszi a válaszokat :) szerintem is megbeszélem vele.

azért kéne a szex mert most 16 vagyok és ha idén nyáron sem lesz semmi akk max jövőre...

2011. ápr. 3. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
úristen és 16 évesen annyira elviselhetetlen, ha nem szexelsz? No comment..... Bocsi de te nem szereted azt a csajt tényleg, akkor keress valami naponta d*gható ribit...
2011. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 HákszésHeksz ***** válasza:
táv
2011. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

most mit kell itt piszkálni? más 14 évesen elveszteti...

és hát nemcsak a szex hiányzik az érintés a csók és minden...

2011. ápr. 4. 16:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon türelmetlen vagy. Nekem 21 éves koromig nem jött össze semmi (még csók se) és ezzel nem vagyok egyedül. Sokan vannak, akik 20-on túl vesztik el. Szerintem te 16 évesen el tudod viselni a szexhiányt.
2011. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!