Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog ez újra működni? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez újra működni? Annyira féltem a barátnőmet! MIt gondoltok a távkapcsolatról? Csak neten beszélgetést! Lent folyt.

Figyelt kérdés
VAn egy barátnőm,aki lelkileg nincs toppon,kimondhatom hogy lelki sérült.Az is baj neki ha már esik az eső.Volt egy "szerelme" akivel társkereső oldalon ismerkedett,de úgy esett bele a pasiba hogy nem is találkoztak,de beszéltek neten.Ezt jó sokáig eljátszották,nem is találkoztak úgy "jártak" de a pasi egyik napról a másikra szakitott vele és a bnőm öngyilkos akart lenni meg ne is soroljam!Eltelt egy 1 év és megint össze keveredtek és most nagyon úgy tűnik össze jönnek újból.Hogy mondjam meg neki hogy ha előtte nem volt esély arra hogy együtt legyenek akkor most se lesz.Megint bele menni ebbe?A jövőjük nem forr egybe,mindketten mást akarnak máshol csinálni.Mit gondoltok a cyber kapcsolatokról?
2011. márc. 20. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2011. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a csajnak súlyos gondjai vannak. nem az az elsődleges cél, hogy bizpnygasd neki, hogy nem lesz semmi a kapcsolatából, hanem hogy felfedezze, hogy problémái vannak, valószínűleg jóadag önértékelési zavar, és az erre épülő bizonyos szintű depresszió... Szüleinek, iskolában valami felelős személynek kéne szólni.
2011. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem írni hogy 29 éves nőről van szó!
2011. márc. 20. 10:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezesetben még súlyosabb a helyzet, mert ez egy tininél még úgy ahogy "szokványos" viselkedés (erősen idézőjelben), de hogy egy 29 éves, bőven felnőtt nő így lemenjen kutyába egy netes kapcsolat miatt, és öngyilkosságot fontolgasson... Így még rosszabb a kép.
2011. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
SOHA nem tudhatod, ki van a "vonal" túlvégén!!! Ezt kellene megértetned vele. Találkozniuk kéne! Lehet, hogy a f*szi kövér, kopasz, több füle van, mint foga, börtönviselt... Egy fotó nem jelent semmit! Köztudott, hogy az emberek nagy része nem is a saját fotójával ismerkedik - akkor jelen esetben is simán el tudom képzelni, hogy nem a saját fotóját küldné... Neten a lelki zakkantak, az elmeroggyantak, és hasonló képességekkel rendelkezők próbálnak ismerkedni.
2011. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10:37 vagyok. Most olvastam, hány éves. Elsőnek van igaza! Pszichológushoz kellene vinni, mert nem százas, már ne haragudj! Te nem is láttad rajta, hogy - tényleg bocs, de zakkant?
2011. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amugy normális kedves lány,de annyira az önsajnálatba menekül,meg 0 önbizalommal,váltig állitja hogy ez a pasi az ő mindene,most hogy újra beszélnek ki van virulva!Látja a pasit mert kameráznak.De ennek mi értelme van?Újra belemenni egy sz..r kapcsolatba ahol nem lehetnek egymáséi!Hiába mondom neki hogy kell neki segítség ő jól van!
2011. márc. 20. 10:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akpacsolattal van abaj, kérdező, értsd már meg! Nem arról kell győzködni a csajt, hogy ez a kapcsolat sehova nem vezet, hanem hogy a hozzááállása beteges! Segítségre van szüksége! Ahogy te is írod, önbizalomhiánya van, és ez kóros! Hiszen egy idegenhez érzi magát olyan közel, hogy akár megölni is hajlandó lenne magát! Ez nem normális, mag a akapcsolat távjellege, és internetes mivolta itt a századik szempont!

Ha annyira aggódsz érte, rászabadítasz egy szakembert, akár erőszakkal is! Mert ha ez az ürge megint eltűnik, de csak ha legkisebb jelét adja annak, hogy nem a csaj a legfontosabb az életében, ismét jön az öngyilkosság! És az egyszer sikerülhet is! Belegondolni is rossz! Egy tininél, ahogy írtam is, ez a hozzáállás (a tinikre jellemző érzelmi zavarodottsg, szeretetvégy, tetszeni vágyás, excibicionizmus miatt) még elmegy, de egy ilyen felnőtt nőnél ez valami komoly probléma jele! Nem a kapcsolat a baj, nem attól kell a barátnődet védeni, hanem önmagától, attól, ami a kis fejében van!

2011. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

10:37 vagyok. Lepetéztem, mikor olvastam a webcamos részt. Azt próbáld meg kiszedni belőle, mitől annyira különleges ez a pasi! Gondoltam, hogy önbizalommal problémái lehetnek. Mondd neki, hogy szép, vedd észre, ha új ruhája van, fodrásznál volt, új a körömlakkja - legyél figyelmes, és megértő, vigyél neki vm kisebb ajit, csokit vagy plüss állatkát - nem kell mindig!

Nézd, ha az én példám segít, én egy nős, 2gyerekes kollégámmal jobbára csak telefonon beszélgettem, és 98%-ban ő hívott, de naponta többször, min.l fél órán át, és szex csak 2x volt. Hullára beleestem, mert ő volt az egyetlen, aki megértette muterommal való sz*r viszonyomat, amiért mindenki engem hibáztatott, ő volt az egyetlen, aki nem ítélt el, aki mellém állt, ha kellett, nyíltan is. Ő volt az, az egyetlen, aki olyannak és úgy fogadott el, amilyen és ahogy voltam. Ő is hasonló cipőben járt. Több, mint 1,5 évig tartott, soha, 1 kávéra nem ültünk be sehova, de bárkit dobtam volna érte. Idegösszeomlást kaptam, és bár már több, mint 5 éve vége, a mérce még mindig ő. Ebből következik, hogy én se vagyok százas, de hátha ebből megérted, hogy miért kell az a pasi a barátnődnek. Én is bárkit beáldoztam volna érte.

2011. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10:37 ismét. Inkább azt mondd meg, miért kell neked pont egy ilyen lelkileg súlyosan sérült csaj?! Mindenki azt gondolja, meg tud birkózni az ebből adódó problémákkal, de nem tud. Mi az, ami ebben a csajban megvan, és másban nincs?! Neked addig esélyed nincs, amíg ez a pasi a színen van! Hülye lesz egyedül lenni, de érzelmileg mindig ehhez a pasihoz fog kötődni. Játszik vele, de ezt soha, senkinek nem fogja elhinni, észrevenni meg pláne nem fogja. Miért ragaszkodsz ehhez a nőhöz annyira? Bele fogsz roppanni, de neked itt nem terem babér, amíg a másik pasi a képben van. Járhattok együtt, tűnhet normálisnak a kapcsolatotok, de az érzelmi csúcspontot akkor is a webcamos pasi fogja jelenteni.
2011. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!