Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Több mint egy éve vagyok...

Több mint egy éve vagyok együtt barátnőmmel. Már többször pettingeltünk, de még egyszer se mentünk el. Mi lehet a baj? Mit csinálunk rosszul?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 23:18
 1/3 anonim válasza:
45%

Ha 1 éve együtt vagytok és még a pettingnél tartotok az végülis nem baj,de huzz bele sztem,lépjetek tovább rajta.A petting arra jo hogy megismerd a partnered vagy aktus elött kellö izgalmi állapotot elérjétek mindketten,az már mellékes hogy kézzel vagy szájjal történik a dolog,nagyon el sem lehet rontani.

Amugymeg keress neten erröl dolgokat lehet nem segitség amit irtam de most ez jött.legjobbakat.

21/F

2009. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
83%
Talán azért,mert túl fiatalok vagytok?!
2009. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint az a kérdés, hogy petting közbe nem volt orgazmusotok? Hát basszus, másnak még szex közbe is nehezen jön össze, ti meg csak pettingeltek! egyébként meg egyetértekk azzal, aki azt írta, hogy kicsik vagytok még ehhez!
2009. márc. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!