Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok. 4 honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok. 4 honapja vagyok együtt a barátommal, már sokszolo pettingeltünk, és nagyon szeretjük egymást. Ő 17 éves. Lefeküdjek vele? Vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés
tul korai lenne még a szex?természetesen védekeznénk,ez neki is alap,hogy óvszert vegyen,ja és körül van metélve!!!ettöl függöen más érzés lesz,mintha nem lenne???
2008. szept. 27. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolnám,hogy várj még vele.A mai fiatalok túl korán kezdik és hidd el,hogy sokszor csalódnak.
2008. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt egy fórumon kell megkérdezned ismeretlen emberektől,akkor mindenképp várj még vele!Akkor tedd meg,mikor biztos vagy benne,hogy eljött az ideje.Bőven ráérsz még,nem maradsz le semmiről.Én 19 vagyok és nem rég vesztettem el,örülök neki hogy eddig vártam és a megfelelő embernek adtam, nagyon nagyon szerelmesen :)
2008. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem meg ismeretlen fórumon,ismeretlen emberektöl,hogy ezt mások hoogy látják!!! :-)
2008. szept. 27. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Sztem várj még egy hónapot max, különben otthagy. Bocsi, nem akarlak bántani, nem ismerem a pasit, de a srácok ilynek, főleg ennyi idősen. Azzal meg ne törődj h körül van metélve, rád ez semmi különös hatással nincs.
2008. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!