Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Multhéten vasárnap együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Multhéten vasárnap együtt voltam a barátommal, csak pettingeltünk, és mesi előtt voltam vagyis holnap kell h megjöjjön, még vasárnap bevettem egy 72 órásat, Terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
ma pedig csinltam tesztet ami azt mutatta hogy nem vagyok terhes..Lehet h a 72 órás miatt nem is fog megjönni?
2008. júl. 25. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
petting közben kerülhetett ondó a kezére de nem vagyok benne biztos...és ujjazott
2008. júl. 25. 14:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mert az jól összezavarja a hormonokat de ha azt vasárnap bevetted akkor szinte kizárt hogy terhes legyél...
2008. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de a teszt(lily)már kimutatná?
2008. júl. 25. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még nem mutatja ki, ha terhes vagy sem. De nem kell félned, ha vettél be eseményutánit.
2008. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát ez szar mert mikor aztmutatta a teszt h nem vok az sokkal megkönnyebbültebb lettem:S:S:S

most megint idegeskedhetek

2008. júl. 25. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár. Kb annyi az esélye annak, hogy terhes legyél, mint annak, hogy holnap egy 20kilóméteres meteorit becsapódjon Budapestre.

A 72órás tabletta nem vicc. Nem szabad ilyen felelőtlenül használni. Az egy hatalmas hormonbomba, ami teljesen összekavarhatja a ciklusodat, egészségtelen. Ebből kifolyólag csak nagy vészhelyzetekben szabadna használni.

Ha a menstruáció előtt (akkor ugyebár 95% hogy nincs peteérésed) újjazott (ahol szintén eszméletlen pici a lehetősége annak, hogy bekerüljön sperma a hüvelyedbe), akkor nagyon kicsi az esélyed arra, hogy teherbe ess. Ezt még megfejelni egy hormonbombával.. Komolyan ez túlzás, és felelőtlenség. TUTI hogy nem lehetsz terhes nyugi, és lassan talán jó lenne ha felnőnél. Fontosabb az egészséged mint egy hülye paranoiád.

2008. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs igazad van többet nem lesz ilyen felelőtlenség volt tudom....Der egyben lecke is..
2008. júl. 25. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!