Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, ez normális szerintetek?

Lányok, ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan, de én tudom mozgatni a méhem, tehát ritmikus összehúzodásokat tudok produkálni bármikor akarom, s közben nem élvezek el vagy ilyesmi, hanem csak annyit érzek, hogy összehúzódik a hüvelyem. Erre minden lány képes vagy csak nálam van ez így?
2011. okt. 19. 09:39
 1/7 anonim válasza:
100%
Ezt most nem egészen értem. A méhedet mozgatod, vagy a hüvelyed? A hüvelyét bárki tudja akarattal mozgatni (összezárás, kiengedés), ezt másnéven intimtornának hívják.
2011. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan lehet mint amikor mi (fiúk) képesek vagyunk megállítani az ejakulációt, és szárazon elélvezni (orgazmus, magömlés nélkül). Ezt akkor tudjuk ha elég erősek a PC izmaink. A nőknél ezek az izmok támasszák alá az alhasi szerveket, beleértve a méhet is. Sztem ehhez van köze, de ha hülyeséget beszélek akkor boccs.
2011. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány képes rá.
2011. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igazad van, nem a 'méhedet mozgatod'.
2011. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:

a hüvelyedet mozgatod, nem a méhedet. normális, minden nő tudja.


29/n

2011. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Piskóczy Oleg válasza:
szerintem szórjál ki vetőmagot vagy taposóaknát... az segít!
2011. okt. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A nők huvelye orgazmusnal magától össze húzódik!Az izmai szorosan körbe fonjak a férfi péniszét és végig hullamoznak rajta!A férfi pénisze akkor fog spermat spriccelni bele!
2023. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!