Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk szerintetek gáz ha egy...

Fiúk szerintetek gáz ha egy csak 18 évesen tapasztalatlan? (szex, orál se volt még) Nem vagyok ronda, úgyhogy ez nem lehet baj. Sőt kifejezetten csinosnak tartanak! (normális válaszokat kérek köszönöm! )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 18:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat aranyosak vagytok fiúk :$;)

Dunántúl környéke:DD

2011. ápr. 15. 21:39
 12/25 anonim ***** válasza:
73%
:D esetleg valami pontosabb? :) mondjuk valami városhoz viszonyítva ;)
2011. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%

Ha szeretnél tapasztalatokat szerezni, írj egy levelet:)

18f

2011. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Veszprém:D

amúgy a tapasztalatszerzéssel még várok 1 kicsit de kössz:DD

2011. ápr. 15. 23:16
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-14 18:30


Az ilyen nőkért élünk! :))

2011. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
68%

Az, hogy mi a gáz és mi nem úgyis csak rajtad és a veled ilyen/olyan módon kapcsolatba kerülő emberektől függ.


A mai társadalmat tekintve a te korodban szűznek lenni például már nem menő, viszont voltak korok, amikor ez igenis erénynek számított.


Az információszerzés fontos és sokszor útra vezető, ne mások véleménye alapján akard eldönteni, hogy mi neked a fontos - az, hogy ne lógj ki a sorból, vagy hogy valami igazán egyedi dolgot adj majd annak, akivel először lefekszel.


Szubjektív véleményem az, hogy nem kell túlmisztifikálni a szüzesség fogalmát, mindenki járt ott, de van aki hajlamos elfelejteni. Találkoztam már olyan nővel, aki aktív szexuális élet után sem volt "tapasztalt" sok kezdőhöz képest.


Itt a tavasz, aggodalomra semmi ok. ;)

2011. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
19 vagyok, ugyanez van velem is. Megismertem egy 22 éves srácot, ő már tapasztalt. Imádja, hogy én nem.
2011. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 hunman90 válasza:
100%
Aki komolyan gondolja Veled annak csak imponál ha még tapasztalatlan vagy...aki meg csak dugni akar azt zavarja, mert neki csak az a fontos,hogy érts a dolgokhoz...:) De végképp ne gondold azt,hogy ez ciki lenne, pont,hogy erény. :) Ritka az olyan lány ma már mint Te, ne legyél butus, most már várd ki az igazit. :))
2011. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak avygtok. És várni fogok..remélem összejön :)
2011. ápr. 19. 17:39
 20/25 anonim ***** válasza:
67%
Én egy fokkal ellazultabban csókolóznék veled, ha tudom, hogy nem volt még kuki a szádban... :) De amúgy nem számít.
2011. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!